Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabyyem

zlosc i zdrada:// seks z przypadkowym facetem

Polecane posty

Gość gabyyem

Ppomocyy! :// Myślałam ze sobie z tym poradze ale nie daje rady. Kilka dni przed sylwestrem poklocilam sie z chlopakiem, malo co sie nie rozstalismy. W sylwestra bylo jeszcze gorzej i poszlismy na osobne imprezy, wypilam wiecej niz zazwyczaj i ze zlosci na swojego chlopaka zaczelam flirtowac z jakims innym facetem z imprezy i skonczylo sie na seksie... :/ :( Zaluje tego strasznie, bo pogodzilam sie z chlopakiem tylko kiedys podczas rozmow kiedy zapytal czy jestem dziewica odpowiedzialam, ze tak, bo faktycznie bylam dziewica i w tego sylwestra wlasnie mialam swoj pierwszy raz ;/ Czy moge go jakos oszukac w tej sprawie? Mowil ze jest prawiczkiem i licze na to ze nie bedzie niczego czuc podczas seksu czy to moj pierwszy czy nie, ze jestem jakas luzniejsza czy cos, ale jesli sie pozna to sie dowie, ze go zdradzilam,a nie chce zeby to wyszlo na jaw! :( Facet moze to jakos poznac? Dodam ze 3 lata stosuje tampony, moze sie jakos wykrece ze przez nie moglam stracic blone, ale jesli wejdzie we mnie bez oporu? :( Podczas pierwszego razu nie bylo krwi tylko troche bolu, i tak znieczulona byłam %%% ale czulam ze penis wszedl dosyc ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciskaj mocno pochwę podczas drugiego "pierwszego razu" i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabyyem
Nie wiem czy sie uda, nigdy jakos specjalnie nie cwiczylam miesni kegla;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jedno, prowokacja, nie prowokacja, zaciska się mięśnie pochwy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabyyem
A jak sie nie uda? Chyba inaczej sie nie pozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli faktycznie nie ma doświadczenia, nie pozna. Jeśli cię okłamał, może mieć jakieś wątpliwości, ale wtedy przynajmniej wiesz z kim się zadajesz. On też, tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×