Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalonyszaleniec123

Problem ze Studiami

Polecane posty

Gość szalonyszaleniec123

Witam, Studiuję Stosunki Między Narodowe w Gdynii na Akademii Marynarki Wojennej. Szczerzę mówiąc w ogolę mi się nie podoba to co wybrałem jakaś fatalna porażka, jest pełno niepotrzebnych przedmiotów jakich jak : Przemiany cywilizacyjne, myśl polityczna, historia powszechna 20w i pełno, pełno innych badziewi. Dużo ludzi mówiło mi ze po tych studiach nic mnie nie czeka jedynie praca w macdonaldzie albo w kasie w biedronce. Nie wiem czy to prawda , chciałbym abyście mi doradzili co mam robić ??? jeżeli inne studia to jakie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajde
Szalony Szalencze, Dlaczeo zdecydowales sie na te studia? Jaki miales pomysl na siebie skladajac tam dokumety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radaradaradarada
Daj sobie spokój z tymi studiami i zajmij się zarabianiem pieniędzy. MLMem albo różnymi programami w internecie. Jak się cieszę, że już kończę te bezsensowne studia i zacznę robić coś porządnego bez pisania i roznoszenia cv z błagalnym wzrokiem i chęcią zostania niewolnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonyszaleniec123
nie wiem czemu poszedłem na te studia, może dlatego ze tylko tu się dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szalony szaleniec
zacznij pracować. Znajdź pracę, którą możesz połączyć ze studiami, dociągnij do licencjata i wtedy zacznij studia, o których marzysz. Muszę Cię jednak uświadomić, że dzisiaj wyższe wykształcenie przestało być największym atutem przy szukaniu pracy- liczą się umiejętności i doświadczenie. Rzadko kto znajduje pracę w wyuczonym zawodzie. Jesli chcesz wypracować sobie dodatkowy dochód z domu i lubisz pisać, napisz do mnie: adamgrabowskikurswp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×