Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ertteee

6 weidera, zaczynamy!

Polecane posty

kto ma ochotę zrobić sobie cykl 6 weidera? Zapraszam w kupie raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinkakkk
Heya rozumiem że będziesz ćwiczyc to na rzezbe ? Ja 3 miesiace cwiczylam i oczywiscie miesnie byly ale ukryte pod warstwa tluszczu Weider nie spala tkanki tluszczowej niestety ale nadrobic mozna robiac cardio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cwiczylam 6 ale
szybko mi sie znudzila :( na początku jeszcze uszlo bo bylo malo powtorzen ale po 40 dniach bedziesz umierala z nudow bo ćwiczenie bedzie trwalo ponad godzine a efekty takie sobie wiec ja bym ten czas przeznaczyla na cwiczenia calego ciala ale Twój wybor trzymam kciuki pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knrlre
Ja robię 3 tydzień właśnie. Ogólnie jestem szczupła, ale na brzuchu trochę tłuszczu mam. Mięśnie zaczynają być widoczne, chociaż nadal przykrywa je oponka;/ No ale mimo wszystko nawet oponka trochę się zmniejszyła. Chciałabym ją zrzucić całkowicie, ale boję się ćwiczyć cardio, bo resztę ciała mam bardzo szczupłą i nie chcę schudnąć na całości, bo będę źle wyglądać, a nie wiem czy tak się da, żeby na samym brzuchu schudnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz problem z oponką zainwestuj w hula hop:) pomysł z ćw powstał po to, żeby mój mąż mógł sobie wzmocnić mięśnie brzucha (6 weidera) i kręgosłupa (inne ćw). Nie mamy czasu, żeby chodzić na siłownię dlatego potrzebowaliśmy czegoś co można robić w domu:) dzisiaj dzień 2, muszę tylko poczekać do 19, żeby mój ślubny wrócił do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knrlre
Jeśli chodzi o kręgosłup, to słyszałam, że akurat a6W bardzo negatywnie na niego wpływa, wiele osób narzeka na bóle kręgosłupa w trakcie ćwiczeń tą metodą, poszukaj w necie na forach na ten temat. Ja mimo to ćwiczę, założyłam sobie, że jak coś mnie zacznie boleć, to najwyżej przestanę, póki co nic nie boli;) A co do hula hop, to serio myślisz, że na oponkę najlepsze? A nie stracę przy tym bioder? Bo mam bardzo wąskie i drobne, nie chcę, żeby jeszcze się zmniejszyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam radę tylko 30 dni !!! i to z ledwością ! Efekty widać to prawda, ale z dnia na dzień dlugosc tych cwiczeń się wydłuza ! az się nie chce ! Podziwiam wszystkie dziewuszki ktore dotrwały do końca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kręgosłup mamy kilka wzmacniających ćwiczeń-ale brzucha nie mozna zostawić ot tak sobie:) dlatego postanowiłam ćwiczyć dzisiaj dzień drugi....czekam na 19.30 i ćwiczymy a co do kręgosłupa to pewnie bolą lędźwie, wystarczy ugiąć nogi w kolanach i tak wykonywać te ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knrlre
U mnie 25 dzień zaliczony:D Ja w trakcie słucham muzyki i liczę już jak automat, że tak dopiero przy 10 ruchu w danym ćwiczeniu przyłapuję się, że to już tyle, także jakoś idzie, myślę, że wytrwam do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień 3 dzisiaj dopiero poczułam coś chyba moje mięśnie są w dobrym stanie, bo Mąż dzisiaj stękał jak szalony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knrlre
ulka2011 - podejrzewam, że pewnie takie zabiegi sporo kosztują..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odliczam czas, mój Mąż ilości powtórzeń zabawę mamy przednią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×