Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spasiona grycanka 44

rozgryzłam adipex- czy cos mi będzie?

Polecane posty

Gość zuuummm
Oj sorki...faktycznie były takie jak na Twoim zdjęciu ,pomyliłam się z zelixą. czegóż to ja już nie brałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
to juz nic nie rozumiem. A jaka diete wtedy stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
to juz nie rozumiem. A ile schudłaś i jaka diete stosowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goonies
ile wazysz autorko ze posatnowilas truc sie tym syfem zamiast po prostu zmienic sposob jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
Diety żadnej ,bo zwyczajnie nie chciało mi się wtedy jeść. Musiałam na siłę coś w siebie wmuszać:) Fajnie było...czułam się super tylko po jakimś czasie zaczęły sie kołatania serca,ale takie są skutki uboczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
ja wiem ,ze mnie zgnoićie i wiem jakie skutki mogą być po adipexie. Ja chce sie tylko poradzic. Mam 32 lata nie jestem gówniara i zdaje sobie sprawy ,ze jest wycofany.Kupilam od sprawdzonego sprzedawcy .Lek przyslala z ulotką i opakowaniem. stosowalam kilka diet.Najbardziej schudlam na kopenhaskiej kilka lat temu a teraz na mnie nie dziala.Stosowalam kefirową tez nie. Zakupilam tylko 20 szt. tabletek i zobacze jaki bedzie efekt i czy mi będą słuzyc, Mam 60 kg.Nie bede ściemniać .Wzrost 165. Tylko blagam nie piszcie ze to normalna waga bo wiemjak wygladam.! Wystający brzuch z oponą i mega obwisla dupa z celulitem i uda jak kabaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
zuuuuuuuuum ale śniadanie jadłaś?bo trzeba w trakcie zażyc tabletke.Wiem o skutkach ubocznych i nie bede ryzykowac gdy zaczne sie żle czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
zuuum a śniadanie jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
ja Cię doskonale rozumiem... Jeśli to jest Twój pierwszy raz, to na pewno waga szybko spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
ile schudłaś i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
Na śniadanie jadłam jogurcik. Obiad starałam się zjeść konkretny tzn.kawałek mięsa i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
I myślisz że tabletki na to ci pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
ile schudłaś i w jakim czasie? makabra dzisiaj na kafe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
Tak, wpieprzyłam rzadką kupkę mojego azorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
Przez miesiąc 10 kg. Trzymałam sie przez rok ,ale później troszkę wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
autorko a co ze sportem, cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
zaraz, moment, ty wazysz 60kg i bierzesz to gowno???? kurrrrvva, te tabletki sa dla osob z wielka nadwaga a nie dla leniwych dup!!!! moze zamiast tego bys ruszyla dupsko i zaczela regularnie cwiczyc????? ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
pisałam ze mnie zgnoicie ale jak sie wazyło zawsze 52 kg to nie tak łatwo spojrzeć w lustro. Zreszta niewazne .Co do cwiczen to mam urządenie do robienia brzuszków i robie i latem biegalam ale mam problem z kolane(coś mi tam chrupie) i nie mie mogą ukląknąc wiec nie chce obciazać stawów zreszta to samo dzieje s z łokciem to mysle ze to jakies stawy. zuuummm bardzo Ci dziekuje za wszystkie wypowiedzi!Jestes jedyną osoba która mnie rozumie tutaj.Dziekuje jeszcze raz i mam juz prosbe na przyszłośc gdybyś widziala gdzieś mój nick to prosze sie odezwij jak bede w pottrzebie. :-) DZIĘKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
ty sie zastanow jeszcze porzadnie czy warto sie faszerowac tym gównem... rozpierdolisz sobie organizm... a wystarczy regularny odpowiedni ruch i nie obzerac sie slodyczami. ale nieeee, najlatwiej lyknac tabletke i czekac na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
Nie ma sprawy:) Życzę powodzenia i żadnego kołatania serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
987654...... autorka nie pytała o radę...jej życie ,jej zdrowie:P A co to w ogóle za słownictwo...rozpierdolisz itd. Jak byś podała konkretne argumenty to może i ktoś by dyskutował,najłatwiej rzucać mięchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
przede wszystkim autorka powinna sie w pelni zapoznac z zagrozeniami jakie niesie ze soba zazywanie tego leku. powinna wiec wiedziec, ze: oslabia serce, grozi wylewem krwi do mozgu, grozi zakrzepica, powoduje uzaleznienie, rozregulowuje metabolizm (najczesciej po skonczeniu stosowania waga rośnie), dziala toksycznie na watrobe i nerki. a ze jej sprawa? a owszem, ona sie bedzie bujać ze skutkami stosowania tego syfu ale chyba nalezy ja ostrzec. jak sie dziecko bedzie bawilo nozem to tez mu na to pozwolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuummm
O właśnie o to chodziło ,o konkrety a nie bluzgi;) Myślę ,że autorka doskonale w ie o wszystkich skutkach ubocznych. Jest dorosła . A tak w ogóle poczytaj sobie ulotkę byle jakich antybiotyków...jakie są skutki uboczne?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
roznica pomiedzy antybiotykami a adipexem jest ta, ze adipexu brac nie trzeba. no i atb nie uzalezniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321123456789
i naprawde mnie rozwala, jak ktos z lenistwa idzie na latwizne a potem placz i zgrzytanie zebami... nie mowiac juz o skutkach takiego brania gówien, nie rzadko konczy sie to kolejnym leczeniem a za to wszyscy placimy... a wystarczy tylko odrobina rozsadku i pracy nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znająca temat z życia
jak wylądujesz po tym w Tworkach to dopiero będziesz mieć problem, ale na razie -spoko, możesz jeść nawet garściami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta domisia
macie jakiegos sprawdzonego sprzedawce????prosze, pomozcie mi-ja tez zchce sobie dac szanse na normalny wyglad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znająca temat z życia
nie będę polecać dilerów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
gdybym schudla przez diety i cwiczenia to nie zawracałabym głowy.Nie chudne to moja ostatnia szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spasiona grycanka 44
moje zdrowie mój wybór zreszta nie mam tego zamiaru latemi brać tylko 3 tygodnie nie dłuzej niz miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×