Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bujdanaresorachmalych

Kot i biegunka - martwić się?

Polecane posty

Gość bujdanaresorachmalych

Jak w temacie. Póki co siedze z kotem w domu, ale zaraz trzeba do pracy iść. Zwykle chodzi do kuwetki 3-4 razy dziennie w tym raz "na poważnie" a teraz wciągu godziny 3 razy była i jej kupka była rzadka bardzo.. Nie zupełnie wodnista, ale nie sucha jak zwykle. I się martwię ,zwłaszcza że nie mam szans jej nigdzie zawieźć bo auta nie mam, śnieg leży a ja z pracy nijak nie mam jak się wywinąć bo mam prezentację :( :( Czy się martwić i sąsiadowi płącić aby z nią do weta szedł czy lepiej poczekać do np. 15 aj kwrócę z pracy? Kotka (3 lata) wcina rojala i mięsne whiskasy raz dziennie (bo tylko te saszetki lubi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
może coś zjadła innego , np. upolowała nitkę ? mój kocur ostatnio zjadał obierki z kredek ... jeżeli nie ma krwi w kupce to nie panikuj, będzie ci trochę śmierdziało w domu jak wrócisz z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruselka
A moze by tak zrezygnowac z tycH saszetek uwazam ze sa niepotrzebna to sam syf. Spytaj weta pewnie przyzna mi racje. Dodatkowo jeseli kotek jest sterylizowany to absolutnie nie dawac saszetek bo one nie sa dla kastratow. Znajoma ma kocurka kastrowanego i jak slusze te gadki bo on miauczy intak prosi o ta saszetke no nie mam sumienia mu jej nie dac. I co 400 zl za operacje kot mial problemy z oddawaniem moczu. Osobiscie mam 3 kotki wiec wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruselka
A moze by tak zrezygnowac z tycH saszetek uwazam ze sa niepotrzebna to sam syf. Spytaj weta pewnie przyzna mi racje. Dodatkowo jeseli kotek jest sterylizowany to absolutnie nie dawac saszetek bo one nie sa dla kastratow. Znajoma ma kocurka kastrowanego i jak slusze te gadki bo on miauczy intak prosi o ta saszetke no nie mam sumienia mu jej nie dac. I co 400 zl za operacje kot mial problemy z oddawaniem moczu. Osobiscie mam 3 kotki wiec wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruselka
A moze by tak zrezygnowac z tycH saszetek uwazam ze sa niepotrzebna to sam syf. Spytaj weta pewnie przyzna mi racje. Dodatkowo jeseli kotek jest sterylizowany to absolutnie nie dawac saszetek bo one nie sa dla kastratow. Znajoma ma kocurka kastrowanego i jak slusze te gadki bo on miauczy i tak prosi o ta saszetke ,no nie mam sumienia mu jej nie dac. I co 400 zl za operacje kot mial problemy z oddawaniem moczu. Osobiscie mam 3 kotki wiec wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujdanaresorachmalych
Kot w ramach protestu potrafi 3 dni nie jeść jeżeli nie dostanie saszetki (dłużej nie testowałam bo kot był tak osowiały że by się o mało co kroplówką nie skończyło), kotka niewychodzący i kotka nie jest sterylizowana bo ma przeciwskazania. Niestety wciąż z niej leci, ale poza tym normalnie je suchą karmę, pije i się bawi ;/ Iść z nią do weterynarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
mojej na biegunke pomagała 1/4 tab. węgla miksowałam pierś z marchewka - gotowane i jadła wet dał antybiotyk, ale zwróciła biegunka przeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
jeżeli dzisiaj dostał biegunki, to nie ma co panikować i od razu jechać do weta tak jak u człowieka - czasami może się zdarzyć i tyle warto zwrócić uwagę na to, co zjadła, może obgryza jakieś kwiatki doniczkowe? jeżeli tak, trzeba sprawdzić, czy nie są to roślinki dla kotów trujące jeżeli dostał nową karmę - też jest to normalna reakcja, jeżeli biegunka nie przejdzie, to znaczy, że ta karma nie jest dla niej odpowiednia, trzeba zmienić na inną ważne, żeby kocica piła, bo biegunka odwadnia jeżeli po 2-3 dniach nie przejdzie i nie najdziesz niczego, co mogła zjeść, a czego niepowinna, to wtedy idź do weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×