Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stracciattella

czy w trakcie ciązy mozna wporwadzić kilka dni głodówki??

Polecane posty

Gość stracciattella

mam nadwage i rosne jak diabli czy mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoważna jesteś chyba!!!
trza było myśleć przed ciążą a w ciąży ćwiczyć a nie opychać się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracciattella
to dopiero 9 tydzień i lekarz powidział mi, że do 4 miesiaca można byc na diecie odchudzającej, ja bym chciała sobie tak w kilka dni obkurczyć żoładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniakowa mama
Absolutnie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracciattella
nie chciałam zachodzić w ciąze mam jelito wrazliwe i czesto bigeunki widocznie tabletki sie nie wchonely i .... wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniakowa mama
Poza tym dieta to nie głodówka. I ta dieta musi mieć wszelkiego rodzaju witaminy i innych składniki potrzebne właśnie teraz Twojemu dziecku. Pierwszy trymestr jest bardzo ważny dla dalszego,prawidłowego rozwoju dziecka. Pomyśl o NIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamonic
jestes w 9 tygodniu i juz rosniesz? matko, dziewczyno, w 9 tygodniu to nie powinnas nawet pol kilo przytyc jeszcze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemoge
Chcialas czy nie chcialas byc w ciazy to juz niewane. Teraz jestes w ciazy i zadnych glodowek nie powinnas stosowac. Pomysl troche kobieto i nie gadaj glupot. Po ciazy mozesz sie odchudzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepoważna jesteś chyba!!!
zaczniesz zygać to spadnie Ci wiele kilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony Listek
To chyba nie jest dobry czas na głodówkę - organizm wszystko w tym czasie "wysyła" do płodu, w razie niedoboru składników wyciągając wapń z zębów i kości matki. Pewnie schudniesz, ale na zdrowie sobie zaszkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracciattella
to jakie rzeczy można wyeliminować z jedzenia?? dodam , że lekarz kazał mi schudnać ale nic nie powiedział jak to zrobić... zawsze byłam chuda ale tyć zaczełam kilka lat temu jedząc dokąłdnie tyle samo. co poradzicie na lekkie odchudzenie wpierwszych meisiacach?? jakie produkty wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony Listek
To chyba nie jest dobry czas na głodówkę - organizm wszystko w tym czasie "wysyła" do płodu, w razie niedoboru składników wyciągając wapń z zębów i kości matki. Pewnie schudniesz, ale na zdrowie sobie zaszkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma tak zrobiła
efekt- dziecko urodziło sie z mała masa hipotonia miesniowa tzn obnizonym napieciem mm przeciez zaszkodzisz dziecku to co ze to piersze tygodnie ale to własnie teraz kształtuja sie uklad nerwowy zawiadowca całego organizmu jestes dorosła zrobisz jak zechcesz tylko pytanie po co po ciazy bedziesz dbała o powrót do formy a lekarz nie da ci gwarancji czy urodzisz potem zdrowe dziecko ojojoj autorko to naprawde zaskoczyłas mnie tym pytaniem ----jestem rehabilitantka pracuje z dziecmi nie bede tu pisac z jakimi bo nie chce cie i inne mamy straszyc ale uwierz mi na słowo nie warto teraz kombimowac bo zbyt wiele niedobrego zrobisz sobie i malenstwu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
jak bedziesz miała przytyc to i tak przytyjesz a głodówka tylko ci zaszkodzi bo łatwo w tedyo anemie bo dziecko potrzebuje witamin itp,jak bedziesz sie głodzic to dziecko bedzie zabierało z ciebie to co ci zostało a to nie jet zdrowe bo beziesz osłabiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwny pomysł
nie jestes juz sama wiec nie mysl tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę...
Ktory lekarz poleca głodówkę w ciąży?? Nie to jskies jaja. Jak juz to Zdrowa dieta, ale dieta dla Ciebie a nie dla dziecka.. Warzywa, owoce, rybka na parze lub pieczona w folii ( bez tłuszczu), kurczak ( np filet ) tez pieczony w folii itp.. Przeciez teraz jest tyle sposobow i tyle porad na necie jak sie zdrowo odzywiac... Dziwczyno -poczytaj sobie. A glodowke to sobie stosuj po porodzie i karmieniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według Małachowa można, ale tylko na początku ciąży. Wymioty i mdłości to skutek oczyszczania organizmu z toksyn- zatruty jest organizm matki i toksyny mogą trafiać do embriona. Długotrwałe głodówki nie są polecane, ale kilka dni (3-10) w poczatkowym okresie pomoże na wymioty. Na jelito drażliwe głodówki są też bardzo pomocne a jednak nie radziłabym robić takiej głodówki bez wiedzy i przygotowania. Polecam kilka dni na owocach i warzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja jestem w 21tyg ciąży i jem bardzo mało i ćwiczę codziennie żeby nie przytyć dużo czasem mi się zdarzało nie jeść przez dzień A dziecko i tak rośnie. Narazie kilogram na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Ja jestem w 21tyg ciąży i jem bardzo mało i ćwiczę codziennie żeby nie przytyć dużo czasem mi się zdarzało nie jeść przez dzień A dziecko i tak rośnie. Narazie kilogram na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 12.04.2018 o 16:37, Gość gość napisał:

Według Małachowa można, ale tylko na początku ciąży. Wymioty i mdłości to skutek oczyszczania organizmu z toksyn- zatruty jest organizm matki i toksyny mogą trafiać do embriona. Długotrwałe głodówki nie są polecane, ale kilka dni (3-10) w poczatkowym okresie pomoże na wymioty. Na jelito drażliwe głodówki są też bardzo pomocne a jednak nie radziłabym robić takiej głodówki bez wiedzy i przygotowania. Polecam kilka dni na owocach i warzywach.

Chyba cię pogięło. Wymioty są spowodowane nadmierną ilością hormonów m.in gonadotropiny kosmówkowej. Koniec kropka. Teszta to wymysły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Klaudia napisał:

Ja jestem w 21tyg ciąży i jem bardzo mało i ćwiczę codziennie żeby nie przytyć dużo czasem mi się zdarzało nie jeść przez dzień A dziecko i tak rośnie. Narazie kilogram na plusie

Fajnie idi*otko. Później tylko nie rycz, że masz rozstępy, włosy Ci wypdają, paznokcie się łamią i ogólnie, że tracisz urodę. Oczywiście, że dziecko będzie ske rozwijało. Będzie, bo czemu nie? Ciągnie z Ciebie. Wyciąga Twoje witaminy i Twój kolagen, który normalnie służyłby wzmocnieniu twojej skory, skoro mało jesz nie dostarczasz minerałów, witamin i innych składników. Myślisz, że witaminy w tabletkach Ci to zastąpią? Nigdy. Po pierwsze nie jesteś w stanie wziąć takiej dawki, po drugie nigdy syntetyk się nie wchłonie tak jak witaminy z pokarmu. Ale rób tak dalej, nie jedz po całych dniach i zobaczymy jaka seksbomba z ciebie zostanie po ciąży. A tak wgl. Wiesz, że po porodzie traci się nawet 8 kg wagi? Bo wazy dziecko, łożysko, wody płodowe, dodatkowy litr krwi, macica, która wazy kilogram...🤦🏻‍♀️Ale nie ty dalej panikuj, że tyjesz w ciąży. Powinnaś jeść zdrowo i normlanie a nie od*poerdalac jakieś diety  w ciazy. Trzeba było wcześniej myśleć o tym zanim w ciąże zaszłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Jedz zróżnicowanie, mniejsze, ale syte porcje i najlepiej z zegarkiem w ręku. 5 posiłków dziennie o stałych porach, a między nimi żadnego podjadania, tylko dopijasz się płynami. Pod koniec 2 trymestru dodajesz szósty posiłek, czyli kanapkę przed samym snem, to Cię dziecko nie wywali w środku nocy z ssaniem żołądka na ogałacanie lodówki. Jak nie chcesz się zapychać, aby tyć, to ograniczasz węglowodany, czyli nie tylko słodycze, ale też pieczywo i inne mączne rzeczy. Jak np. robisz sobie kanapki to mniej chleba, a więcej na chleb. Przy jelicie drażliwym żytnie pieczywo odpada, ale za to poszukaj sobie takiego z mąką orkiszową, dodatkowo super działa na jelita. Uważaj tez na wędlinę, szukaj takiej, gdzie mięso to 80% składu, bo te gorszej jakości mają różne zapychacze, część wędlin reklamowanych jako "dla dzieci" ma w składzie bezpośrednio glukozę(!). Zamiast mleka, wybierz jogurty naturalne i sery, więcej wapnia i mniej cukrów. Na śniadanie i kolację nie jedz owoców, ponieważ ich strawienie powoduje pobudzenie apetytu.

Przy jelicie drażliwym nie przesadzaj z kiszonkami i ilością błonnika w diecie, a będzie dobrze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×