Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosiaktos

...czy przylapaliscie kogos na masturbacji?..........

Polecane posty

Gość ktosiaktos

....jw........ dawajcie ......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdhbkjfdgdf
ja tak moją 80 letnią sąsiadke...w życiu bym nie pomyslała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxjdch
opowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dawno temu współlokatora. Myślał że śpię, ale udawałem i wsłuchiwałem się w ruchy dłoni, napletka. Napluł sobie do ręki i przed samym wytryskiem pamiętam, że przyspieszył i wykonywał agresywne ruchy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniak onanizuje sie wszędzie! Cwaniaczka zna soja pocjwe i palcami umie sie sama zabawić! Cwaniacy i frajerki fantazjuja dużo! Cwaniak nie żuje gumy! Cwaniak sie maskuje! Cwaniaczka nigdy cwaniaka nie poderwie! Cwaniak lubi cwaniaczki! Frajerka chce cwaniaka! Psychopatki sledza cwaniaka! Cwaniaczka zna IP cwaniaka! Frajerka chce sie stać taka jak cwaniak by cwaniaka zdobyć! Cwaniak frajerów do sadu poda! Cwaniak sąd oszuja! Cwaniak wykiwa wszystkich! Cwaniak obmiesza bande cwaniaków i frajernie! Cwaniak jest filozofem! Cwaniak idzie po najnizszej linii oporu! Cwaniak kształci frajerów by Ci cwaniakami sie stali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwólcie że też się wypowiemm
mnie przyłapano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chętnie jakąś niunię przyłapał .... ;) i skromnie się przyznam że bym jej udzielił pierwszej pomocy :D języczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimus
@Lagunastópki Gorzej gdyby 5 minut wcześniej srała i przez przypadek wymazałaby sobie cały srom kałem... Chciałbym w tedy zobaczyć minę Twojej dziewczyny, gdy zauważyłaby że masz na twarzy kał inny niż jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wam żarty o tej porze w głowie :D ja mam na myśli wilgotną,soczystą cipeczkę do wylizania a nie jakieś kupy ... i inne paskudzctwa ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za brednie...
kobiety nie sraja sobie na srom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za brednie...
lagona bardzo cie polubilam po twoich wpisach:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimus
Wiadomo że nie srają... Co ty myślisz że moją dziewczyna podczas defekacji na moją klatę by się obsrała? Chodzi o szczególne przypadki, gdy kał jest wyjątkowo rzadki i może spływać dzięki sile grawitacji na waginę. Efekt może się nasilać przy nieudolnym podcieraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimus
Widocznie to Ty nie miałeś kobiety z rozszczepem odbytu i porażeniem nerwu guzicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za brednie...
wydajesz sie fajnym facetem:) rowniez pozdrawiam i uciekam, bo po czwartej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za brednie...
ja jestem kobieta, ,,bystrzaku'':O nie mowimy tu o obloznie chorych, tylko o zdrowych kobietach kontakt z kalem spowodowalby infekcje bakteryjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz za brednie...
a teraz dobranoc!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimus
Nie pisałem jakie powikłania miałaby utaplana w kale, przyłapana na masturbacji posiadaczka sromu, tylko jak wyglądała by twarz Lagunastópki po powrocie do domu, poprzedzonym długą podróżą pełną niespodziewanych, ukradkowych spojrzeń, na początku zaciekawionych, a później już tylko zniesmaczonych przechodniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkjkklkkl
......nie...... ale mnie tak....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wildone
tak mojego chlopaka, pod prysznicem sobie dobrze robil boze nie wiedzialam jak sie zachowac :/ haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłapanie kojarzy mnie się z nakryciem na gorącym uczynku gdzie ofiara wie o tym. Osobiście widziałem jak ktoś się masturbował i nie wiedziała że to widziałem. Do dziś nie wie. Dodam, że byłem przylapany-troszkę siary było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×