Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpagattttttttttttttt

Ile czasu potrzeba, żeby zrobić szpagat? W tym wieku dam radę?

Polecane posty

Gość szpagattttttttttttttt

Witajcie, w tym roku skończę 25 lat, nie uprawiam w tej chwili żadnego sportu, obecnie jestem słabo rozciągnięta. Kiedyś chodziłam do klasy sportowej, trenowałam siatkówkę, ale to było w podstawówce w klasie 1-3 i potem trochę w gimnazjum, także na dzień dzisiejszy moja kondycja mega spadła:P Chciałabym jednak znów zacząć ćwiczyć, szczególnie zainteresowałam się gimnastyką. Zdaję sobie sprawę, że na pewne rzeczy już za późno i w zawodach nigdy nie wystartuję;), ale mimo to chciałabym nauczyć się robić szpagat męski, damski, mostek ze stania i może jeszcze jakieś inne figury. Myślicie, że ile czasu mi to mniej więcej zajmie? Bo zakładam, że wiek mnie nie przekreśla..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uwierzysz jak nie przeżyje
ja ci nie odp ,ale zapytam czym się różni szpagat męski od damskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpagattttttttttttttt
Damski to tak zwykły, że jedna noga do przodu, a druga do tyłu, a męski to taki trudniejszy (przynajmniej tak mi się wydaje), że nogi rozstawiasz na boki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpagattttttttttttttt
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpagattttttttttttttt
Czarna Izabella, dzięki za odpowiedź, chociaż trochę mnie zmartwiłaś:P Liczyłam na jakieś odpowiedzi w stylu: no tak z 2-3 miesiące Ci to zajmie:P Nawet przy codziennych ćwiczeniach aż rok może to potrwać? To strasznie długo.. Póki co rozciąganie mi się podoba, jeszcze nie tracę motywacji, ale czy przetrwam w tym postanowieniu rok.. Ale mimo wszystko pocieszające jest to, że jest nadzieja przede mną, że nie wszystko zaprzepaszczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpagattttttttttttttt
Ogólna kondycja na razie jest słaba, ale zamierzam ćwiczyć prawie codziennie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 lata mam
Nie wiem ile, ja ćwiczę codziennie (7dzień z dzisiejszym) i brakuje mi 14 cm. Mam 32 lata - nie wiem czy do dużo jak na mój wiek. Pierwszego dnia było ok 25 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 lata mam
Mi brakuje 14 cm - nie wyswietlają mi się moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×