Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana0000

Problemy z chłopakiem

Polecane posty

Gość Załamana0000

Witam,mam 24lata i jestem z chłopakiem już prawie od 8 lat. Mieszkamy ze sobą już od 1,5roku. Niestety od pewnego czasu coś nam się nie układa.Jak tylko zaczynam z nim rozmawiać na ten temat to mówi,że wszystko jest wporządku i,że przesadzam ale mnie się wydaje zupełnie co innego:( Wydaje mi się,że zmienił się,jest bardziej nerwowy,czasami boje się go o cokolwiek zapytać,bo podnosi na mnie głos... dlatego nawet nie chce mi się z nim czsem nawet rozmawiać,bo wiem już co będzie:( Coraz częściej się też kłucimy,praktycznie o same głupoty. Może już miedzy nami sie wypaliło przez te wszystkie lata i zostało tylko przyzwyczajenie??? Dużo ze sobą przeszliśmu i dlatego tak bardzo jest mi przykro,że tak się mniędzy nami dzieje,że jest żle...:(( Jestem w tym związku niestety niespełniona fizycznie i psychicznie. potrzebuje czułości,przytulenia i czasami jak każda kobieta usłyszeć coś miłego a co najważniejsze czuć się kochana. Mó\oże Wy mi coś doradzcie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniarą jesteś! Oszukaj go und okłam and wykiwaj jak poleczka! On cwaniakiem nie jest! To frajer! Ruchaj się z cwaniakami! Skoro juz frajerowi frajera urodziłaś to zrób z niego cwaniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko spalone słońcem
bądź cierpliwa... cierpliwość jest uprzejmościa królów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm 8 lat zwiazku jak małzenstwo a masz dopiero 24 lata:O koszmar:O niejedne zwiazki przechodza wtedy powazny kryzys..nuda byc moze to jest u was. Sadze ze on jak mniemam równiez młody mialby ochote na coś nowego, ekscytujacego. Chce sie poznawac w tym wieku nowych ludzi smakowac młodosc pod kazdym wzgledem a nie udawac juz małzenstwo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś podobny
Myslę, że albo się przyzwyczaisz że romantyzm się skończył a teraz pora na prozę życia, albo musisz zmienić faceta i od nowa szaleć z miłości. Innej drogi nie ma, nie powiem też która jest dobra albo zła. Sa po prostu inne. Musisz wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie jest po prostu życie
To są normalne, przeciętne stosunki w związku po latach. Większość małżeństw tak funkcjonuje. W następnym związku możesz mieć po latach to samo. Najpierw jest zauroczenie, jazda na hormonach, potem emocje opadają, a potem już jeden drugiego wnerwia, tylko nikt nie ma siły tego zakończyć. Tak wygląda życie. Idealne związki, czy "żyli długo i szczęśliwie" to tylko w bajkach. Po latach książe też opieprzał Kopciuszka, a Kopiuszek dorabiał mu rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuyuyuyu
a jak sie ma nie wypalic jak taka dziwa daje chlopakowi wszystko na tacy bez slubu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a potem już jeden drugiego wnerwia, tylko nikt nie ma siły tego zakończyć. Tak wygląda życie." xxx Gówno prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graufik
Powiedz mu co czujesz. Ale nie oskarżaj. Powiedz tylko o jednej sprawie - nawet jeśli problemów jest więcej. To są faktycznie problemy jak w małżeństwie. I rozwiązuje się je rozmawiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×