Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

no nie mogę!!!! A ja przed chwilą pisałam że chcę dać lori szanse zapominam o jej chamskich poprzednich rzeczach i chciałam zobaczyć paznokcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej trudno jest "rozpieprzyć temat" Jeśli nie będzie nam się chciało z Tobą dyskutować, to po prostu Cię zignorujemy Przypominam, że miałaś zniknąć z Kafeterii raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mamy na temacie procz obgadywania lorki? Bo nie ukrywajmy ona nigdy nie byla glownym tematem poki sie nie pojawila:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co kryje prawda (ale to thriller z elementami horroru) American Horror Story (zaj**isty serial) Jeepers Crepeers Wrong Turn (wszystkie jednak 5 najlepsza) Domek w gorach Fatum Martwa Cisza Palenisko Obsesja Pluję a Twoj grob (nie horror ale piekna zemsta) POLECAM!!! Sierociniec Słodkich snow Nie boj sie ciemnosci Sorority Row Swiety (biskup zabija) Tamara Domek w glebi lasu (slaby) Kobieta w Czerni Udreczeni (MEGA!) Wind Chill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
jak dla mnie to Poison Diora zapodaje takim piernikiem troche, ja np. lubie slodkie zapachy w stylu Touch of Pink Lacoste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do perfum co sądzicie o FM? (nic nie reklamuje) ja jestem konsultantką i tak sie zastanawiam jakie jest o tym podejście. Bo owszem mają niektóre zapachy takie jak znane tzn podobne, ale mi się spodobało kupiłam sobie taki zapach jak naomi campbell - cax de lux tylko że zapłaciłam za 50ml -70zł i się mega długo trzymają , ale słyszałam też negatywne opinie, warto się angażować?? Nie mam kogo spytać wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro dla lasek
dziewoje piekne moje, ja sie bede powoli z Wami zegnac, gdyz strasznie chce mi sie juz spac :O czuje sie jak stara nudziara, jest piatek wieczorem, powinnam byc na jakichs baletach, a tu klops, lozko i bety mnie wzywaja 😴 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!! dostałam odpowiedź od lori!!! loreline kWIATEK...WAL SIE CZZYTAŁAM TWOJ POST O CHOROBIE PSYCHICZNEJ... PRZEGIELISCIE WSZYSCY I TERAZ JA WAM ROZWALE TEMAT poległam.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ulubiony zapach to GB light blue:) I Versace crystal noir, ale te drugie musza sie "wsiaknac", ze tak powiem i nie na kazdej skorze ladnie pachna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesli chodzi o FM to mam zdanie tylko takie, ze nie uzywam i nie uzywalam, a tym samym nie polecam i nie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×