Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

Dowi bo musi miec mame (klacz) i tate (konia) rasowe, to wazne by rasowi byli rodzice i ich rodzice, to dosc dlugi proces, ale pewnie to wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem wlasnie i od tego zalezy cena, musza byc dobrej czystej krwi , po rasowych i dobrych gatunkach rodzicach piekne sa fryzy potezne ale aja taki urokw sobie, ze nie idzie sie opanowac, moj to nawet na mnie mowi ze oszalalam, bo tylko konie i konie , potrafie sie zatrzymac na srodku drogi jak mamy wyjazd , jak zobacze konia to auto stop i smyk glaskanie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi ale tam w Norwegii macie fajnie chyba jesli chodzi o konie, bo pamietam jak szlam na spacer to dziewczyny na koniach to norma byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra zapraszam do nas :) ewelina tak u nas to normalne jak spacer czlowieka po chodniku:) swawola jak sie patrzy:) i to mi sie podoba, ludzie tu sa naprawde milosnikami wszystkich zwierzat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina , jejku tu jestem zielona o kotach nie mam wogole pojecia , nigdy nie mialam , i niewiem o nich nic a nic :(przykro mi , a szukalas na necie ? moze tam cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina , a moze jest jakies forum milosnikow kotow i tam cos bedzie, bo ja nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra baba mi kryzys senny przeszedl jakas godzine temu i teraz juz do rana tak moge siedziec heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
lorka!! jest już nowy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina co slyszalam to ze jak kot cos zbroi to podobno woda go spryskac z rozpylacza a czy to prawda to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chytra baba ja nie dam rady usnac heheheh teraz lipa musze siedziec hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina noi pieknie tak powinno byc , jestes pania i wladca tego burdelu wiec dasz rade hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowi ja swojemu duzo tlumacze i poniej juz nie broi tego co wczesniej:) a dzisaj sie bil:) posadzilam sobie ta 'fryzurke' z ananasa w ziemi i Ronaldus wskoczyl na parapet i sie ukul w dupe popatrzyl na tego ananasa i siedzi dalej. pozniej gdzies poszedl wraca i z powrotem na parapet uklul sie znowu to spojrzal na tego ananasa i łepetynka dniczke zrzucil i ziemie porozciagal a kwiatka w zeby i pod drzwi :D nagadalam mu to nawet spac do mnie nie przyszedl a ja juz 3godziny w lozku czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina a jak my wszechstronnie uzdolnione wszystkie wiec ze wszystkim damy rade hehehe dziolszki a wy jakie macie hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×