Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Izabella

Chytra baba z trzema cytrynami i paznokciowe bzikulce

Polecane posty

"Piractwo komputerowe przyjmuje najróżniejsze formy. Może polegać na instalowaniu w sieci lub na komputerze nie licencjonowanej kopii programu, instalowaniu danego programu na większej liczbie komputerów, niż przewiduje to licencja na program, kopiowanie programu z nośnika na nośnik, kopiowanie programu z internetu i wiele innych. " Lori jak widac ty sie mylisz:O Instalowanie z jednej plytki na wiekszej ilosci komputerow to tez piractwo. masz poczytaj tutaj sobie: http://www.uplook.net/piractwo-komputerowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwelinaEwa jestem owinieta grubym kocem od stop do glowy hehehe. a i tak zimno,moi porozbierani , do koszulek i spodeneka ja dlugie spodnie sweter cieply, i unikam ich jak moge zeby sie nie zarazili, poczatek wiec bakterie grasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
Dowi, ja polecam gorącą czarną herbatę z 5 goździkami, plastrem cytryny i miodziem :) a na zapchaną kichawę sudafed :P (tylko nie acatar bo usypia :P ) kurcze trochę mnie nie było, a Wy tu w tym czasie tyle nastukałyście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty mi tu bedziesz mowic, ze koniec tematu? nie jestes na swoim temacie przypominam:P Jak ci ten twoj informatyk nie sprzedal licencji to masz piraty i juz:D Tak czy siak twoja sprawa ale doksztalc sie lepiej w tych podstawowych pojeciach, bo wstyd by informatyk nie wiedzial co to piractwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge wlasnie nos nie jest zapchany, najbardziej dokucza gardlo, boli nawet przy przelykaniu sliny, i to zimno, caly czas mnie trzesie. nos jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
szkoda, że dzisiaj zdobię sobie paznokcie tak na odwal, bo bym wysłała lori fotkę, żeby zobaczyła, jak to się robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
:-D - loreline - w głos się śmieję:-D w poczekalni u zębologa siedzie. Działasz niczym gaz rozweselajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
no to na gardło właśnie te goździki pomagają :) zamiast czarnej herbaty możesz zrobić np. lipę jeśli lubisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge Ewelinaewa dziekuje za rady :) sprobuje moze pomocne bardziej beda te srodki.:) a jak nie to pozostaje przeczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
lori jest jednak różnica :P Ty masz kurs i zajmujesz się tym "zawodowo", ja żadnego kursu nie mam, nie uczę się żeby być w tym mistrzynią, a jednak moje pazurki w porównaniu z Twoimi są piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
albo syropek z cebuli :D ja osobiście bardzo go lubię :P mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grdge bleeee , mi sie cofa jak mam to pic i ten zapach leeeeeeeeaz normalnie czuje teraz ten zapach. hihi pokazuj pazury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
a ja moglabym go pic nawet jak nie jestem chora :D lori, akurat paznokcie mam teraz obciete krociusienko, bo mialam dlugie i mi sie polamaly :( mialam 4 dlugie i 6 krotkich wiec nie mialam wyjscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
nie no dzisiaj nie mam co pokazywac :D mam na bialo, nakciuku i 2gim od konca mam kwiatek niebieski i troche niebieskiego brokatu, zaden szal :) ale jak bede robila takie porzadne to przesle focie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
ja sobie zrobie dziś gazetowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
oj lori lori... po 1 skoro chcesz robic komus paznokcie, to nie obgryzaj swoich bo to raczej odrzuca klientki... wiesz taka zasada - dentysta powinien miec ladne zeby itd. po 2. Ty nakladasz zel, a ja robie na swoich, wiec tez jest roznica po 3 w tej chwili mowimy o zdobieniach a nie ksztalcie plytki.. a zdobienie na obgryzionych tez mozna zrobic ladne, a nie byle jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorka kup sobie taki lakier do obgryzania. Kolezanka corce paznokcie smarowala tym by nie obgryzala. Chodzi o to, ze ten plyn czy lakier ma obrzydliwy smak i to zniecheca do wkladania paluchow do buzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ojj to zacznij panowac nad swoimi odruchami... :P rozumiem jak dzieci obgryzaja ale dorosly powinien umiec sie opanowac, zwlaszcza jesli chce byc stylistka paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka z mielna.
noś naparstki na palcach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lekarstwa jak trzeba to trzeba, ale chyba paluchow, ktorymi dotykasz wszystkiego nie trzeba pchac do buzi:O Bo nie wierze, ze przed kazdym obgryzaniem szorujesz rece. Jesli nie obrzydza cie to, ze dotykasz w autobusie, na uczelni wielu przedmiotow, ktore dotykaly osoby, ktore nierzadko pewnie po skorzystaniu z kibla rak nie umyli i nie obrzydza cie to to juz nic ci nie pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×