Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaksobieztymporadzić

co moge jeszcze zrobić

Polecane posty

Gość jaksobieztymporadzić

jak zwiększyć sprzedaż w internecie branża moda? Macie jakieś sposoby,swoje doświadczenie? Dzięki z góry za pomoc Dawałam reklamę na adwords ale 400 zł zeszło i tylko 5 osób kupiło (z tych co weszli na mój sklep poprzez tą reklamę) Pozycjonowanie trwa ale to długi proces. Zastanawiam się nad współpracą z blogerkami,ale nie wiem cz będą chciały współpracować z nową firmą/sklepem i jak ta współpraca ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest trudny rynek...chyba nawet na allegro nie ma ruchu (sama kupowałam parę rzeczy ostatnio i wydaje mi się, że mniej ludzie kupują). Musisz włożyć ofertę do ręki ludziom, ale nienachalnie, bo tego nikt nie chce. Może ulotki do skrzynek, choć to się wydaje dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksobieztymporadzić
sprzedaję galanterię damską min torebki te ulotki to chyba nie bo za mały zasięg,sprzedaż tylko w sieci,na allegro też sprzedawałam ale faktycznie coś mały ruch może dla tego,że początek roku - nie wiem Te 5 osób co kupiło przez linki sponsorowane to malutko bardzo :( myslałam,ż więcej to przyniesie korzyści.W sumie sprzedałam ok 40 torebek w grudniu - liczyłam na więcej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki fajna sprawa...
Może zacznij stawiać kropki, bo jak ja bym weszła na taką stronę, gdzie głąb nawet zdania nie potrafi napisać po polsku, to też by mi się odechciało zamawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksobieztymporadzić
ale czemu akurat głąb.Ja nikogo tutaj nie obrażam i nie mam takiego zamiaru .Prosiłam tylko o pomoc w swojej sprawie. Zauważyłam,że bardzo duża liczba osób wypowiadających się w tym serwisie,nie pisze na temat a i często wulgarnie się wypowiada,potem te wypowiedzi znikają,zatem administrator działa w tej sprawie. Szkoda,bo Kafeteria to skarbnica wiedzy i ciekawe miejsce na rozmowy.A dział ten praca,własna firma,CV itp to tym bardziej powinien dawać przykład podstawowej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×