Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alka85

gofrownica

Polecane posty

Gość a ile kosztuje w lidlu
??? moze tez sie skusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juz
mam już kuchenkę mikrofalową z Lidla młynki elektryczne i jestem zadowolona. Widziałam gofrownicę i nie była jakaś super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl;
to zalezy ile ma wat,jezeli mniej niz 1000 to raczej nie warto takiej kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Mam z Lidla dwie gofrownicę, z tym że jedna z nich jest taka sama, jak ze sklepu z AGD, którą kupiłam wcześniej, potem ją reklamowałam, dostałam nową, którą trafił ..... , tak samo, jak tą poprzednią. Już nie reklamowałam jej, tylko poszłam i kupiłam w Lidlu. Te z Lidla, obie przetrwały do dziś, jedna w kształcie rozety, nie ma wcale z nią problemów, natomiast, ta prostokątna podobnie, jak ta ze sklepu AGD wymaga skupienia przy smażeniu. Ja nabrałam już wprawy, bo to moja trzecia gofrownica, identyczna, jak te dwie poprzednie z AGD, tylko z Lidl-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikka pyta....
Mnie też interesuje gofrownica z Lidla. Czy ktoś może jeszcze wypowiedziec się??? Chodzi mi o teflon jaki jest ? czy rysuje się czy ma wystarczającą moc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w biedronce i jestem zadowolona a lidl ma na pewno dobre jakościowo produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Czy tam jest teflon, to mam co do tego wielkie wątpliwości, bo teflon nie przywiera do niczego, a w tych prostokątnych gofrownicach, (takich metalowych z wierzchu), jak przywrze, to można oderwać pokrywę, jak wyżej pisałam, mam trzecią z tych prostokątnych i podchodzę do niej z "wyczuciem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra gofrownica musi mieć 1400 W !!! 700 to badziewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalka87
Mam w planach zakup gofrownicy w związku z tym przeglądam internet, trafiłam na ranking https://najlepszyranking.pl/ranking-gofrownice tam jest zestawienie urządzeń najczęściej kupowanych, najtańszych, najwyżej ocenianych. Na prowadzenie wysuwa się MPM MGO13 czy jo urządzenie jest godne uwagi? W sumie 139 zł to niedużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×