Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANA - KONDA

p90x classic

Polecane posty

Gość ANA - KONDA

Hej, Gdzie mogę znaleźć cały plan ćwiczeń?Przejrzałam pobieżnie net i wszędzie krótkie opisy bez szczegółów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz sobie na you tube
tam masz sporo, ja probowalam cwiczyc z kims kto nagral zestwa cwiczen ale byly strasznie ciezkie, po 3 minutach bylam mokra jak szczur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANA - KONDA
Właśnie nie mam pojęcie jak SIĘ ZABRAĆ za ułożenie całego grafiku-planu ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://malywielkiswiatewla.wordpress.com/category/p90x/ tu masz plany treningowe na całe 90 dni. Ja zaczynałam od pierwszego programu Tonego t.j. p90. Dla osób o mniejszej kondycji, zaczynających dopiero swoją przygodę z p90 na pewno będzie lepszy, te ćwiczenia też naprawdę dają w kość. Od jutra przechodzę na p90 Master Series, który zawiera bardzo dużo elementów z p90x. Mam nadzieję, że za 3 miesiące będę gotowa do p90x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walerija
Ja po tych ćwiczeniach mam tak wyrzezbione mieśnie brzucha ze przy napinaniu mam sześciopak!!! Teraz przechodzę na lean (doubles omijam) a po lean przechodze na p9 0x2 pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem czemu 5 razy
ja tez potwierdzam - cwiczenia na brzuch sa swietne - bez napinania widac 6pack. Tylko ze ja do tego codziennie ok 45-60 min na stepperze chodze w domu wiec spalam tluszczyk i miesnie sa bardziej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrenka
Hej.. Dziewczyny a jak efekt w udach? Mam bzika na tym punkcie.. Jestem po 6 dniach classic, @ przerwała mi na 2 dni ale dzisiaj spróbuje dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×