Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość byle jaki nick

stary piec kaflowy zostawić czy zburzyć ??? (zdjecie)

Polecane posty

Gość byle jaki nick

Mam w kuchni piec kaflowy. Planuje zrobic remont i w tym pomieszczeniu zrobić jadalnię. Wg Was zburzyć piec czy go zostawić ? Poradzcie mi bo sama nie wiem już..... http://www.voila.pl/213/r5o3o/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrótkowiec
Jak działa to zostaw. wkomponuj w kuchnię i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakrótkowiec
retro jest w modzie, po za ty jak odetną ci gaz to podhajcujesz w piecu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina beeeeeeeeeeeeeeee
ja tez bym zostawiła, taki piec jest super, bo naukładasz pełno garnków i się gotuje. poza tym w zimie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
zostawić ,ma swój urok ,tylko wystrój musisz zmienić , jest okropny ,wszystko od czapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r787r55r5r4e
Moi rodzice wybudowali sobie dom i mama kazała sobie zrobić taki właśnie piec. w zimie cieplutko i mozesz gotowac nawet i 5 potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobny
po teściowej, łamałam się ale jednak zburzyłam, bo dużo miejsca zajmował no i kto ma teraz czas gotować w piecu węglowym? Nie żałuję, mam w tym miejscu dużą 90 cm płytę gazową i użą szafkę na garnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle jaki nick
ja mam płyte indukcyjna i nową kuchnię w pomieszczeniu obok.. a w tym pomieszczeniu miałby stać stół jadalnia w piecu można palić. nie jest w złym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle jaki nick
nie no bedzie remont generalny ! ten zlew zniknie i te rury beda zabudowane... chodzi o sam piec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
ZOSTAW!!! Ja mam na wsi taki piec, jedzonko z niego pycha :) Poza tym znalezc teraz dobrego zduna, zeby postawil taki piec, to sztuka. Trzymaj go i nie pusc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
Acha... planujemy zrobic tzw podkowe do grzania chalupy i ten piec jest do tego idealny. Moze pomysl tez o takim wykorzystaniu? I ekologicznie i ekonomicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miał warunki to kazałbym sobie taki piec wybudować (o ile zduna bym jeszcze znalazł). mieszkam w wynajętym mieszkaniu w centrum miasta. Piec jest super, jak jest w dobrym stanie to tylko wyczyścić i niech sobie stoi. Jak byłem mały to sąsiadka robiła pyszne bułki drożdżowe z takiego pieca. A zimą zapalisz sobie w takim piecu, zapach palonego drewna i ten hipnotyzujący płomień widoczny przez dziurki. Stołek jest, rurka też. Tylko się grzać zimą przy piecu, a na wiosnę kuchnia do malowania. Piec zostaw wyrzucić zawsze zdążysz poczekaj parę lat jak będzie ci przeszkadzał, bo jak wyrzucisz to możesz żałować, a on już nie wróci. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piec brzydki
kuchnia blaga o remont. Rozumeim jak niektore tutaj pisza , ze chcialyby piec ale na Boga nie taki rozpierdolnik jak ma autorka :P okropienstwo! Powinnas zrobic remont i jak juz ten piec chcesz to zmien kafelki na ciemniejsze , zamow meble, kup nowy zlewozmywak i kran na podloge poloz plytki lub gumoleum. Tragedia jaka masz te kuchnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osobo powyżej to głupi młot
bezmózgi - ale są ludzie i taborety:p Za nic bym takiego nie rozebrała.mam taki i go uwielbiam.W nim palę na ciepła wodę (podkowa), na nim gotuje bigos, gołąbki i piekę mięso - niepowtarzalny smak mają potrawy.No i kryzys cię nie dopadnie.W razie braku gazu masz na czym gotować i przy czym się ogrzać,ale taborety tego nie rozumieją.ZOSTAW GO - a i kuchnie pasz fajną, trochę podrasuj i będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchnia jak kuchnia ale
ten syf na piecu :o autorka mogłaby chociaż posprzątać jak miała zamiar zdjęcie na publikę wystawiać. Co do tematu to ja bym zburzyła ale to moje zdanie, lubię nowoczesne wnętrza i też mieliśmy z męzem taki piec ale zburzyliśmy. Poza tym wszędzie się brudzi od takiego pieca, wnosić węgle, drewna, syfi sie z tego, wynosić popiół, już nie wspomnę o sadzy osiadającej się na ścianach... :o No ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
gumoleum - czego to już producenci nie wymyślą aby coś sprzedać :D to coś to się nazywa linoleum a nie gumoleum chociaż widże że faktycznei pod nową nazwą mniej przypominająca epokę komunizmu to samo lepiej się sprzedaje :D gumoleum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaBarboo
akurat gumoleum to się mówiło w czasach PRL-u więc trafiłeś/aś jak kulą w płot. Jak się czegoś nie wie, to czasami lepiej nie wyskakiwać jak Filip z konopii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalismy pare x po urodzniu
fakt , mogla troche posprzatac anie taki bajzel do netu daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Bigosława
zostaw koniecznie! boski jest!:) wiadomo,troche balaganu bedzie,ale przy kominku jest podobnie... wiec nie bedziesz sama z tym "problemem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Bigosława
a moze to sa czyjes zdjecia?tzn poprzedni wlasciciel zrobil przed sprzedaza domu? nic nam do tego.. ja tylko z pytaniem..bo doczytalam,ze jadalnia ma tam byc... co bedzie na podlodze? bo widze albo drewno,albo kafle... i nawet jak na jadalnie,piec mozna fajnie zaaranzowac i bedzie pelnil funkcje...ozdobne;) tylko czy to sa Twoje klimaty?:) ja np typowo rustykalnych,przyciezkawych wnetrz nie trawie,ale swieze,polskie,troszke eklektyczne domy uwielbiam!:)ten piec ma potencjal jednym slowem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
ja też bym zostawiła :) spokojnie da się go ładnie wkomponować w nowy wystrój, a zalet ma bardzo wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
Zastanów się czy będziesz go używać. Jeśli nie, to po co ci on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele firm robi kuchnie takie
montowane w takich starych zlewach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasia
może zamiast pieca postaw w tym miejscu kominek, komin już masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiazPoznania
Ja bym zostawiła, ale ewentualnie zmieniła kafelki na nim na nowsze, może jakieś bardziej w stylu retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle jaki nick
Ten syf to moja teściowa narobiła, bo ma taką tendencję własnie do robienia syfu... ale nie można osobie 70 letniej czegoś powiedzieć a tym bardziej rządzić się jej i wyrzucać coś....!!! Pisałam wyraźnie że ja już posiadam w pomieszczeni obok nowiutką kuchnię nowoczesną.. a piec no coż.. łatwo zwalić.. Na piecu takim świetnie robi się placki ziemniaczne na tzw blachach. W razie czego można w nim napalić i jest ciepło.. Oj nad piecem można zamontować okap i wyciągnie te "wywary" Tak specjalnie to nie mam zamiaru go używać, ale burzyć też mi szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie nic ...
ale bałagan w tej kuchni bród,smród i ubóstwo . Syf kiła i mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×