Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwcia055

Sprzątanie -podłoga w kuchni

Polecane posty

Gość sylwcia055

Nie wiem czy to dobra strona, by pytać o takie rzeczy. Moim problemem są płytki podłogowe w kuchni. Po remoncie po prostu są straszne.Podłoga po umyciu wygląda jakby w ogóle nie była myta. Stosowałam wiele środków czyszczących , ale żaden nie pomaga. Wypróbowałam równiez technikę woda z octem , ale to też nic nie daję. Proszę o rady co w tej kwestii można wypróbować , by podłoga lśniła :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
no dobrze ale napisz z czego ta podłoga a najlepiej wrzuc fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płytki w sensie kafle ? jakies ceramiczne tak? nie pcv ? Sodą sproboj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w samej wodzie umyj
kilka razy narazie bez płynów a jak myjesz ? mopem ? szmatą ? spróbuj szmatą najlepiej starym ręcznikiem kilka razy w samej wodzie i podłoga bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwcia055
Są to płytki gresowe, zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwcia055
Bardzo często myję mopem , ale zdarza się , że szmatą również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosli na dworze
kostka do mycia w zmywarkach rozpuszczona w ciepłej wodzie + szczotka ryżowa i ściera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze myje płytki w kuchni dosia do wc , szefem 2in1 universal lub domestosem.dotowanie masz na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
Jesli to zwykly gres, to chyba lepiej kupic specjalistyczne srodki do czyszczenia a potem do konserwacji - nie sa tanie ale skuteczne, poszukaj w sieci. Mialam do czynienia z takim dziadostwem, rece opadaja, wszystkie wysilki sa z gory skazane na niepowodzenie. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosiagosposia
płytki gresowe trzeba raz kiedyś gruntownie umyć, jest taki środek o nazwie G481 EROL , a do codzienngo mycia używać jakiegoś płynu na bazie alkoholu ( tylko zimnej wody! bo alkohol paruje) np NANO ORANGE lub Clinex Blink . Płytki są czyste i błyszczą http://azylczystosci.pl/produkty/chemia-do-podlogi,2,37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×