Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uwiedziony______-

Uwiodła mnie najlepsza na świecie

Polecane posty

Gość Uwiedziony______-

Kupiłem ją na targu, w dalekim świecie, zakochałem się od pierwszego wejrzenia ;) Właśnie ją otworzyłem, zapach spirytu strzelił mnie w nocha, z gwinta zanurzyłem dzioba ;) Teraz przeżywam to, wóda krąży po moich żyłach, orgazme :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje życzyć by Twa wybranka nie obdarzyła Cie jutro niesmakiem w ustach, rewolucją w żołądku i dzwonieniem w uszach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdąży! Jutro kolejna zajmnie jej miejsce, tak by zminimalizować wszelkie niepożądane efekty znajomości :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiadomo... może On z tych wiernych... postawi sobie przy łóżku i będzie z rozrzewnieniem wspominał i marzył, że jeszcze kiedyś wróci do niego i zabierze znów do nieba bram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwiedziony______-
Kilka łyków miłości krąży po ciele ;) Do sklepu czas po chipsy, kto wie cfo tam powiem na ucho ponętnej ekspedientce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, widzisz! Nie pomyślałam. Myślisz, że są jeszcze tacy mężczyźni? Jeśli tak, to chwałam im. Chociaż... z drugiej strony ileż można żyć tęsknotą i wspomnieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ta jedna z tą drugą jest w silnym związku można więc mówić o trójkącie ;) Kto wie, może oboje (z Panią ekspedientką) będą jutro wspominać i tęsknić za tą drugą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, ja jeszcze nie zacząłem, a niektórzy już kończą... Uwiedziony weź też dla mnie jakąś flaszkę (i ekspedientkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwiedziony______-
Trafiam tego wieczora gorące kobiety, najpierw ognista ;) teraz czarująca ekspedientka ;) Chyba mnie uwiodła :D:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiękiedy... aż tyle szczęścia naraz?? :D To już tylko pozazdrościć! Brahmin! Tobie admin nie pozwala....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(napiszę w nawiasie, to może nie zauważy - mam w dupie admina!;)) Też chcę jakąś uwieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brahmin, z góry przepraszam za tak intymne pytanie, ale.... jaką pojemność ma Twój szanowny tyłek? 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwiedziony______-
Alkohole ułatwia zbliżenia :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I rozszerza horyzonty! Gorzej, kiedy następnego ranka znów się zwężają i po zobaczeniu tego co się "rozszerzyło" stać człeka tylko na cichutkie: "O kurwa! Alem wtopił" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie pisz, że tam całe wycieczki chadzają...:P ;) Nie wierzę, nie wierzę w taką pojemność. Ewentualnie górnolotnie określane "standartem europejskim" może przeniknąć, aczkolwiem nie twierdzę wcale, że rzeczywiście przenika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc, to nie sprawdzałem nigdy pojemności, ale nie obawiam się taich badań (oczywiście kobiecymi rękoma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, ja mam kurs przewodnika, wystarczy, że pójdziesz utartym szlakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tam będziesz musiała czytać brailem;) Ale najważniejsze punkty łatwo znaleźć, poznasz po drżeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie już pora. "Nocny dyżur" czas rozpocząć ;) Tak przy okazji, założycielowi tematu chyba należą się brawa. Albo został uwiedziony, albo uwiódł, albo i to i to ;) Branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×