Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx

Podróż autokarem

Polecane posty

Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx

Witam, proszę o wypowiedź mamy, które wybrały się ze swoimi dziećmi w długą podróż autokarem. Moje dziecko będzie miało 3 lata w wakacje i zastanawiam się czy dałoby radę dojechać do Grecji lub Chorwacji ewentualnie Czarnogóry??? ma ktoś takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheeeeeeeeeeeee
O my God, po co tak katowac dziecko? :-O sama bym nie chciala na tak dlugo sie zamknac w puszce, co dopiero takie dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
po to, że podróż samolotem to ok 5,5 tyś najmniej a autokarem połowę.......... Chyba że masz parę tysi do oddania na zbyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allalllalajj
daj znac kiedy jedziesz zeby sie trzymac z daleka od tego autobusu :o na pewno współpasażerowie będą zachwyceni obecnością twego umęczonego, znudzonego i rozdrażnionego dziecka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata z problemem
Poobserwuj oferty tanich linii lotniczych-można dużo taniej kupić bilety. autokar to głupi pomysł na tak długą trasę. może lepiej jedz gdzieś bliżej i będzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeeciez to Ty najlepiej znasz walsne dziecko jakie ono jest, jaki ma temperament, czy jest z natury spokojne, czy jest zywym srebrem,czy histerykiem ,czy grzecznym dzieckiem Skąd w kilku zdaniach ktos ci trafnie moze udzielic informacji? Identycznie jest z samolotem, jedne dziecko 3 letnie usiedzi w spokoju bez wydzierania sie w nieboglosy nawet 8-10 h lotu, a drugie niespelna 2 godziny lotu bedzie pod jego mozliwosc,by sie histeryzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
gdzie na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
nie pytałam czy moje dziecko usiedzi tylko czy ktoś ma takie doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka111tryt
no przeciez piszemy ci, ze samolotem jest taniej i to duzo taniej niz 5,5tys..... wiec po co meczyc siebei i dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata z problemem
Zależy z którego regionu jestes. w czechach blisko granicy jest super kompleks basenów, pod berlinem jest tropical island w sam raz dla dziecka w tym wieku. jest wiele miejs-wystarczy poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
chcę ciepłe kraje za 2500-3000 za rodzinę, nie da się samolotem za tyle!!!! tylko autokar, po raz kolejny proszę o wypowiedź osoby z takim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie jest tak głupi
Jak chcesz ciepłe kraje to wyłóż kasę :O jeżdżę często autokarami na dłuższe trasy ale nikt na odcinki powyżej 3 godzin nie bierze małych dzieci. albo cię stać na ciepłe kraje albo jedz nad Bałtyk kretynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zdjęcia na fejsie wstawic
Żeby było co to nie ona i ile nie ma kasy a dziecko będzie katować :O Takim to prawa rodzicielskie powinni zabierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
masakra, co za ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko a orientowalas sie czy jakis autokar zgodzi sie wziąc tak maled dziecko na taka podroz??? Bo z tego co wiem i mi opowiadano, ze nawet do UK nie chcą brac dzieci ponizej 5 lat ,aby nie zagluszalo dziecko spokoj pozstalym pasazerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Sama swojego nie brałam, ale jak jeździłam do Genewy- podróż autokarem ok. 24 h- to jeździły też małe dzieci i dawały radę. Nie widziałam nigdy żadnych scen, płaczu itd. W autokarach jest toaleta, a sama wiesz czy dziecko można zająć grą, książeczką itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
jeeezu nareszcie ktoś normalny! też mi się wydawalo że dało by radę :) ale czekam jeszcze na inne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a masz fotelik samochodowy?
Musisz mieć ze sobą fotelik samochodowy na taką podróż. Inaczej nie wejdziesz. Wszystkie autokary produkowane bodajże po 2002 roku mają możliwość montowania fotelika i bez niego nie można jechać. I szczerze-też uważam że to totalna głupota i brak odpowiedzialności bo komfort dziecka przeliczasz na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem takich matek
2,5 tyś. na wakacje to chyba pod namiot ;-( my nad bałtykiem, bez szaleństwa, we czwórkę wydajemy dwa razy więcej... tekst "chcę ciepłe kraje" mnie rozwalił ;-) chcę i już, choćby na miotle i z puszkami w walizce, ale ciepłe kraje muszą być ;-( Kobieto, ogarnij się, jeżeli to mają być wakacje to dziecko ma wypocząć a nie skatować się podróżą ... jeździłam sporo po świecie, podróże autokarowe są męczące. Teraz nigdy nie zdobyłabym się na takie wakacje, jak chcemy dalej to tylko samolotem. A szczerze to dziecko bardziej zapamięta zabawy z rodzicami nad Bałtykiem, niż egzotyczne wakacje. Rozważ jeszcze ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co pisalam abys dowiedziala sie czy twoj 3 latek moze jechac to bylo jak najbardziej szczere,bo nie kazde biuro przewozowe wyraza zgode aby dzieci w tak malym wieku brac do autobusu,wiec dowiedz sie wiecej w tym zakresie by nie wyszly jakies niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
fotelik mam, to nie problem a dwa lata pod rząd nad Bałtykiem i dwa lata deszcz przez cały czas to żadna przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
o ja nie wytrzymam, przecież nie jadę jutro!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem takich matek
kiepsko trafiasz w takim razie, my dwa lata z rzędu po trzy tygodnie upału mieliśmy nad Bałtykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
szczęściara z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herrr
Za 3 tys. możesz przecież kupić wycieczkę w biurze podróży. 3 latek będzie miał za darmo. (Zakładam, że jest Was 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzxxxxxxxxxxxxxx
3 tyś za rodzinę nie osobę. Jeśli ktoś coś znajdzie w takiej cenie bedę wdzięczna za link. Dodam, że w sierpniu mam urlop. Za darmo jeżdżą dzieci do 2 lat niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbngnbgfnbgf
jak cie nie stac na samolot to siedz na dupie w domu, a nie bedziesz meczyc biedne dziecko bo ci sie cieplych krajow zachcialo tepa matko od 7 bolesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 849384343
3 tys za rodzine? chyba cie pogrzalo!!!! zobacz na wczasy pierwszego lepszego biura podrozy, za osobe ok 2500zl. no chyba ze chcesz mieszkac w namiocie albo pod mostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×