Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leslieee

Świetny chłopak ale ma tylko jeden defekt - mały penis

Polecane posty

Gość leslieee

Doradzcie mi co mam zrobić, mam faceta wspaniałego z charakteru, dobrze nam razem ale w łóżku okazało się że ma on krotkiego i cienkiego penisa. Gdyby nie to nasz związek byłby w 100% mnie zadawalajacyu. Nie wiem co mam zrobić, w jakiś sposob powinnam mu zasugerować że powienien brać jakieś środki na powiększenie penisa? Mam dosc seksu analnego bo tylko wtedy "go" czuje i jest super, a przy klasycznym nie, ale ile to można unikać? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto powalczyć
i szukać pozycji lub sposobu by robił Ci dobrze uwierz że jest to do ogarnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjkbkjbjkb
Gorzej gdyby mial za duzego penisa - wtedy tylko obciac. Przy zbyt malym (jezeli to prawda) to pozycja, albo odpowiedni wibrator moga pomoc (Najlepiej w seksshopie w dziale "Jurassic Park".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze mi....
Pewnego razu Kowalski wracając do domu zauważył, że u sąsiada Nowaka jest kort tenisowy, a na nim grają dwóch światowej sławy tenisisów. Zdziwiony, postanowił zajrzeć do niego: -skąd to masz? -a widzisz, bo znalazłem niedawno starą lampe, potarłem i wyłonił sie dżin, więc wypowiedziałem życzenie i mam. -a pożyczysz mi go? -nie ma sprawy, tylko musisz bardzo wyraźnie wypowiadać życzenie, bo ten dżin jest nieco przygłuchy. Kowalski wziął lampe, poszedł do domu, a kiedy dżin sie wyłonił, zbliżył sie do niego i powiedział jak najwyraźniej potrafił: -jutro rano chce mieć za oknem góre złota! Rano wstaje, patrzy, a tam góra błota. Wkurzony biegnie do sąsiada: -poprosiłem o góre złota, a jest góra błota!!! -a Ty myślisz, że ja prosiłem o wielkiego tenisa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie wbijasz chłopakowi
kółko w napletek, przyczepiasz łańcuch i na haku wieszasz u sufitu, a jak nie masz miejsca w domu, to za oknem. Po dwóch miesiącach ma takiego długiego, że się będzie o niego potykał. Spróbuj, co ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta leży na boku, jedna nóżkę ma wyprostowana, a druga daje partnerowi do potrzymania ;) spróbuj... Albo rozwiń jego umiejętności językowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×