Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oferuje zajecie zdalne

Zarabiaj 3896 zł na pisaniu poradników. Praca zdalna!

Polecane posty

Gość oferuje zajecie zdalne

Czy chcieli by Państwo zarabiać na pisaniu autorskich, unikalnych poradników w wybranej przez siebie tematyce? Czy chcieli by Państwo uzyskać stały, satysfakcjonujący dochód z pracy w domu? Czy potraficie Państwo bez problemów przekazać swoją wiedzę w formie pisanej? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedzieli Państwo twierdząco, to ta wiadomość jest dedykowana. 21 stycznia 2013 roku rusza projekt, dzięki któremu nauczą się Państwo zarabiać w domu na pisaniu poradników z takich dziedzin, jak: biznes, inwestycje, dom i ogród, gotowanie, jedzenie, języki obce, muzyka, podróże, rodzina i dzieci, rozwój osobisty i duchowy, sport, sztuka i rozrywka, uroda, zrób to sam itp. Praca praktycznie nie ma określonych granic wiekowych czy też związanych stricte z wykształceniem. Wystarczy dobra znajomość zasad języka polskiego, stylistyki oraz ortografii. Idealne zajęcie dla rodziców siedzących z dziećmi w domu, studentów, bezrobotnych, osoby na etacie, szukających dodatkowego dochodu! Nie jestem bezpośrednim pracodawcą, jednak jestem w stanie wskazać krok po kroku, co należy uczynić, by generować dochody. Na początku polecam traktować tę pracę, jako dodatkowe zajęcie, przynoszące dochód na poziomie 700-1000 zł/msc. Po wdrożeniu i zastosowaniu wszystkich zasad, dochody poszybują w górę. Zajęcie zarówno dla osób fizycznych, jak i tych, którzy prowadzą swoją działalność gospodarczą. Wypłaty 2 razy w miesiącu- każdego 15 i 1 dnia każdego miesiąca. Wszystko przedstawione w jasny i klarowny sposób, dzięki czemu nawet osoby, które nie są zaawansowane w technologiach internetowych oraz informatycznych, dadzą sobie radę z tym zajęciem. Przewidywane 50 miejsce na promocyjnych warunkach. Projekt rusza 21 stycznia, jednak już dziś warto się zapisać, by mieć pierwszeństwo w otrzymaniu informacji o rozpoczęciu. Proszę o kontakt osoby, które dokładnie zapoznały się z treścią ogłoszenia!!! Aby zapisać się na listę osób, które otrzymają informację dotyczącą zajęcia, zapraszam do kontaktu: pisanieporadnikow[malpa]prokonto.pl Oczywiście zapis nie obliguje do podjęcia się pracy przy pisaniu poradników, a jedynie do otrzymania wyczerpujących informacji na ten temat. Pozdrawiam, Anna Wojciechowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pani Anno jestem zainteresowana pani propozycja .Oczywiwiscie musialabym poznac szczegoly .w zwiazku z tym podaje maila,..dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pier.................
najpierw sama naucz sie pisac... "chcieli by" jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferuje zajecie zdalne
oferta moja jest skierowana do wysokich , szczodrze przez nature obdarzonych mężczyzn. do 40 roku zycia. przed podjęciem pracy i podpisaniu na jej wykonywanie stosownej umowy obowiązkowe spotkanie z każdym, kwalifikacyjne. pozdrawiam Anna Wojciechowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowol12312
Uważajcie na takie prace poczytajcie tutaj: druki ips darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatajas
Bzdura na pisaniu poradników nie zarobi się tyle, taką kwotę to ja wyciągam przy dawaniu korepetycji a nie pracy zdalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×