Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CycuszkowaDama

uległa czy dominująca?

Polecane posty

Gość CycuszkowaDama

Panowie Wolicie jak kobieta jest uległa czy dominująca w łóżku? Panie jesteście uległe czy dominujecie nad partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CycuszkowaDama
Androgen mi sie wogóle wydaje że większość facetów woli ulegle kobiety. Mają większa przyjemność jak kobieta w łóżku jest dziwka i na wszystko sie godzi. No i kobiety chyba lubią takie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie da się ukryć.
Wolę jak jest dominująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfdsfdsfdsf
Większość facetów woli normalne kobiety, a nie uległe masochistki. Wam się wydaje, że każdy jest fanem sado-maso, a z badań wynika co innego. Jesteście mniejszością. Co najwyżej jakieś delikatne urozmaicenia z klimatu ludzie wprowadzają do sypialni, ostrzejszy seks ale z uległością to nie ma zbyt wiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalecior.
Androgen napisz tutaj coś jeszcze o diecie. Bo jakoś ostatnio mało sie udzielasz na SFD i chłopaki nie mają polewki z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalecior.
Wolę uległą bo każę jej wylizaś ser z mojego napleta i to zrobi. Jak jest jakaś chętna to zapraszam na moje gg-45761178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja jestem dominantem i trudno mi przychodzi myśl o tym, że mógłbym być związany i np nie używać rąk. Chodzi mi raczej o typ kobiety, którą chciałbym zdemolować :-) Jest tu kilka takich silnych charakterków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahhahahaha
"Mają większa przyjemność jak kobieta w łóżku jest dzi**a i na wszystko sie godzi." A ty w ogóle wiesz kto to jest dzi**ka i na co się godzi a na co nie? Dz**ka nie godzi się nawet na seks bez gumki i z większości stosunków przyjemności nie ma. Przymusza się często do kolejnego seksu w ciągu dnia żeby mieć więcej kasy. Dzi** nie mają przyjemności ze seksu. Ale prawda, że niektóre kobiety też odgrywają orgazmy i przymuszają się dla swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do androgena
Jak masz na imię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Giermek a nie domatorem?:( Stadninę wyczyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do androgena
Ciekawa z Pana postać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgen
a ty umiesz traktować takie uległe poważnie? jak widać nie skoro ciągle szukasz kolejnych ofiar do dominowania. uczuć brak. na żonę dla ciebie pewnie kobieta, która nie jest uległa? tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum to dla mnie zabawa a nie poszukiwanie partnerki na resztę życia. I nie mam zamiaru się tu zwierzać ze swojego życia prywatnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Albo masz wolne już dzisiaj. "Ruchaj" sobie.:( Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgen
bo tak jakoś się składa, że większość dominujących mężczyzn nie chce spędzać życia z uległą, tylko wybiera sobie kobietę nie będącą w klimacie, a ich BDSM to są sesje z kochanicami, którymi się bawią jakiś czas. nie dopuszczą ich do swojego życia, a to kobietę nie będącą suką czynią swoją żoną. ciekawi mnie dlaczego tak jest. czy to jest pogarda dla tych kobiet, że robią co robią i aż tak dają się poniżać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość androgen??? ???
pierwsza jest nei?? kogo jeszcze bys zdemolowal?? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość androgen??? ???
poslizg!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zdradziłem mojej kobiety. I nie kręcą mnie klimaty BDSM. Dominacja dla mnie kojarzy się z czymś zupełnie innym. Jest to pewna gra, która ma doprowadzić do tego, że wezmę sobie co chcę i w jaki sposób chcę. A kobieta, nawet ta najsilniejsza będzie miała miękkie nogi. Lubię używać siły i nie hamować się z niczym. Jestem przy tym wulgarny, ordynarny i chamski. Tak w skrócie to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgen
znam dwie uległe będące fajnymi kobietami i nie rozumiem dlaczego nie mogą ułożyć sobie życia z jakimś dominującym. jedna ma męża, którego nie interesuje dominacja i go zdradza, ale ten jej pan wcale jej nie chce na stałe, tylko na sesje i ona cierpi. dlaczego zamiast jak skarb takie kobiety są traktowane właśnie jak darmowe dz*wki? jej to nie przynosi przyjemności, że jest jak dz*wka. chciałaby zakończyć małżeństwo i mieć go na stałe, a nie tylko na sesje. a wy do zabawy taką kobietę tak, ale do życia to już inna. nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłan
Kobieta powinna być dama w salonach, gospodynią w kuchni , i dziwka w łóżku takie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgen
Jest chociaż jedna kobieta na tym forum z ktora masz stosunki kumpelskie a nie seksualne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgen
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kuchni powinien rządzić mężczyzna a nie kobieta :-) Jeśli chodzi o uległe kobiety, to chyba nie uległość jest problemem. Np Ada i Zielonka są uległe, a mają w sobie coś takiego, że potrafią zdobyć to, czego chcą :-) Nie ma reguły dla kobiet, które nas pociągają. Po prostu chcemy mieć coś wyjątkowego, ale sami nie wiemy co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominująca z przewagą dominacji psychicznej nad frajerem. Kocham uległe cioty, chociaż raz zrobiłam w bambuko "ogiera" - to dopiero było przeżycie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie - powinnam była napisać, że pomiatam moimi psami, gardzę nimi i tak dalej, niewolnicy nie zasługują na wznioślejsze uczucia, nawet w przenośni.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Androgen Jest chociaż jedna kobieta na tym forum z ktora masz stosunki kumpelskie a nie seksualne?" xxx Nie ma mężczyzn, którzy nie pożądają pięknych kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×