Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CycuszkowaDama

uległa czy dominująca?

Polecane posty

Gość Do androgen
wszystkie sa piekne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CycuszkowaDama - nie tyle wolimy - co kobiety w łóżku chcą często być uległe i oddane facetowi. To cecha seksualna wielu kobiet. W codziennym życiu kobiety często wcielają się w męskie role i "noszą spodnie" - więc przynajmniej w łóżku chcą mieć prawdziwego samca, który wiec co i jak ma robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen, zastanawiam się skąd ta zmiana w stosunku do mnie. W końcu całkiem nie tak dawno twierdziłes, ze nie jestem w twoim typie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale Ty też nie płonęłaś na słowo Androgen :-) Myślę, że w każdym z nas jest coś takiego jak chęć sięgnięcia po coś wyjątkowego, co wydaje się być niedostępne. Czy nagle zaczęłaś być w moim typie tego nie potrafię powiedzieć. Ale bez wątpienia jesteś kobietą, która budzi moją ciekawość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrytowany Yreneusz
przecież on się ślini do wszystkiego co ma cycki i waginę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sie sliniiii
:D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei????
nie masz znajomych??? caly dzien siedzisz na cafe w taki dzien.smutne:(:(:( zaraz powiesz ze przychodza pozniej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgena
Masz żonę? Spotykasz się z kobietami z kafe czy tylko piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgena
Jak na mój gust masz 5 pseudo i 5-10 stałych koleżanek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Androgena
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety odnoszę podobne wrażenie, choć nie chciałam ująć tego tak obcesowo ;) a fakt, ze byłabym jedną z tłumu jest wystarczającym powodem, zeby trzymać się od takiego faceta z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrytowany Yreneusz
nielegalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nielegalnie? no wiesz? całkiem legalnie daje mi hasło na aktualny tydzień za numerek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei????
ironia w tym momencie ci nei nie wyszla.:(:( caly dzien na cafe :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i? kazdy, kto ze mna więcej rozmawia wie dlaczego i w jaki sposób jestem na kafe. ty sobie mozesz mysleć co chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei????
no i nic.smutna dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei nei????
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie nei, masz fajnego sąsiada. Ja nie dość, że nic od sąsiadki za numerek nie dostaję, to jeszcze na obiad do mnie się wprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy dobrze, ale nie przepadam za tą czynnością, bo w tym względzie jestem perfekcjonistą i zajmuje mi to sporo czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały problem w tym, że traktujecie to forum bardzo poważnie. A to forum rozrywkowe. I ja to tak traktuję, jako zabawę a nie szukanie kilku kochanek. I to wszystko z mojej strony, bo cokolwiek napiszę, to i tak mi nikt nie uwierzy. A mnie nie obchodzi to, czy mi wierzycie czy nie. I ja ze swoim zachowaniem jestem bardziej prawdziwy niż każdy romantyczny, wierny i jedyny, obiecujący przez sieć miłość i uczciwość :-) Wszystkie pomarańcze zrozumiały? No :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miltem83
Ja lubie te uległe. Na stronie bdsm poznalem jedną. Przyjechała az z Koszalina do Krakowa, żebym mógł ją zdominować. Kiedy miała 11 lat to miała słonika i pocierała się jego trombą, w wiku 15 straciła dziewictwo. Jestem teraz jej Panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
"nie tyle wolimy - co kobiety w łóżku chcą często być uległe i oddane facetowi" Dziwnie to brzmi. Jak "Ja nie wolę, ale tego chce moja kobieta"? Naprawdę ktoś może to robić żeby się dopasować i zyskać przychylność, a nie z pragnień i pasji? Ja tak bym się aż tak nie dopasowywała pod to co ktoś lubi. Jak miałam w głowie czego chcę to tego szukałam. I u drugiej strony też musiało się to zgadzać. Ale może co niektóremu facetowi jest to bardziej obojętne i jak ma okazję na seks to samo wsunięcie już mu wynagrodzi to co się napracuje wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×