Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wierszemmalowane

oryginalny prezent Dzień Babci Dziadka, Walentynki

Polecane posty

Gość wierszemmalowane

Co sądzicie o prezentach na urodziny/rocznice/jubileusze, czy nadchodzący Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, w postaci indywidualnie napisanego wiersza/wierszowanej historii na temat obdarowanej osoby? Osoby zainteresowane proszę o pozostawienie namiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek, zazwyczaj i tak sie Dziadek/Babcia ucieszy W moim przypadku jedynym prezentem na Dzień Dziadka/Babci jest znicz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosilko
a ja daję dziadkom w tym roku fotokalendarz. zamawiałam na http://fotobistro.pl/kalendarze i jestem bardzo zadowolona z efektu :) wyszło naprawdę fajnie no i kalendarz wygląda na solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej babci bardzo by sie coś takiego spodobało :) oczywiście o ile byłyby tam same pochlebstwa i nic prawdy :p a to dziadkowi i drugiej babci taki prezent wydałby sie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że fajny pomysł na prezent. Taki wiersz zawsze można jakoś ładnie zapakować np napisać na ozdobnej kartce i dokleić jakieś ozdoby albo zrobić w formie książki. Wiele ogłoszeń jest w sieci a wygląda całkiem fajnie. moi dziadkowie mają taką i wisi na ścianie. Ładnie wygląda i ma przekaz, prezent od dziadka dla babci ;) Do takiego typu prezentów zawsze staram się dodać coś praktycznego np. perfumy. Tak zrobiłam 2 lata temu. Dziadkowie dostali perfumy, które zamówiłam na zapachowiec.pl bo dla siebie też tam kupuję i wiedziałam, że się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2021 o 22:50, Zuzkaaa napisał:

Szukając prezentów na święta natrafiłam na fajną stronę z prezentami właśnie dla dziadków. Mają naprawdę super asortyment więc teraz na Dzień Babci i Dziadka też wykorzystam. Planuję kupić albumy do wspólnego wspominania czasów młodości Dziadków. Myślę, że sprawi im radość, ze ktoś chce posłuchać ich dawnych historii, a ja się cieszę, ze będę mogła dowiedzieć się o nich czegoś więcej 🙂 Już nie mogę się doczekać aż je im podaruję ❤️

Czy możesz napisać, jaka to strona i jakie albumy? Bardzo mnie zaciekawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×