Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PlutoOo

Yasminelle i Dojscie w Niej.

Polecane posty

Gość PlutoOo

Witam. Mam takie pytanko do doswiadczonych. Moja dziewczyna bierze juz Tabletki yasminelle ok. 1,5 miesiace (przypadkiem to sie trafilo poniewaz wykryli u niej chorobe i musi zwalczac ja tabletkami) Zalozenie mielismy nie brac nigdy tabletek antykoncepcyjnych ,ale jak juz sie tak stalo to chcemy kontynuowac ich branie. Ale do rzeczy ,mianowicie chodzi mi o to ,ze boje sie w niej skonczyc czy nie zajedzie w ciaze :| Bierze tabletki regularnie itp ,ale wiem powszechnie ze daja 98% Skutecznosci ; 2% Ryzyka. Moze mi ktos choc podac przyklad ,ze bierze yasminelle i bezpiecznie uprawia Sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssss
jesli tylko bierze regularnie to naprawde szanse sa jak 1 na 1000 ze zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro z założenia nigdy miała nie stosować tabletek, to chyba również założyliście, ze nigdy nie bedziecie uprawiać seksu? Bo nie ma skuteczniejszej metody w zasadzie niż hormony więc jeżeli tabletkom nie ufasz, to co chcieliscie stosować? Stosunek przerywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlutoOo
Chcielismy stosowac i stosunek przerywany oraz prezerwatywy. A na tabletki chcielismy sie zdecydowac po Pierwszym dziecku ,poniewaz nasluchalismy sie ze Tabletki maja wplyw na zajscie i rozwoj dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlutoOo
a z dziecmi nic sie nie działo ? ;p po prostu za duzo sie teraz slyszy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×