Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotna z Gostyni

pełnoetatowa niania z Gostyni

Polecane posty

Gość bezrobotna z Gostyni

Witam ;) Nazywam się Weronika, mam 27 lat i mieszkam w Gostyni. Poszukuję pracy jako pełnoetatowa niania dla dziecka/dzieci w oparciu o umowę o pracę ( gdzie będą opłacane wszystkie składki m.in. zdrowotne, emerytalne itp.). Może to być opieka nad dzieckiem w różnym wieku ( niemowlę lub starsze dziecko ). Interesuje mnie głównie praca w miastach: Gostyń, Wyry, Orzesze, Łaziska, Mikołów,Tychy. Jestem zainteresowana długotrwałą współpracą. Posiadam doświadczenie jako opiekunka do dziecka, pomagałam w opiece nad trojgiem dzieci bratowi i bratowej przez 5 lat, gdyż oboje musieli pracować. Zajmowałam się dziećmi znajomych. To nie jest dla mnie problem pracować w Katowicach, Tychach czy w innym mieście, ale pod warunkiem, że nie będzie to tylko praca kilka godzin dziennie, czy w tygodniu- dlatego szukam pracy na pełen etat w oparciu o umowę o pracę- żeby finansowo mnie się to też opłacało. Jestem osobą ciepłą, troskliwą, uczciwą, odpowiedzialną, dyspozycyjną, bez nałogów. Kontakt z dziećmi sprawia mi dużo radości. Uwielbiam bawić się z nimi, uczyć wierszyków, piosenek, wychodzić na spacery aby poznały otaczającą przyrodę. Potrafię zorganizować dziecku bardzo ciekawe a zarazem edukacyjne formy rozrywki. W grę wchodzą również porządki w domu oraz zakupy, gotowanie, odprowadzanie i przyprowadzanie dzieci z zajęć przedszkolnych/szkolnych. Dołożę wszelkich starań żeby Państwa pociechy spędziły bezpiecznie i ciekawie czas podczas Państwa nieobecności. Pracę mogę rozpocząć od zaraz. Wszystkich rodziców zainteresowanych proszę o kontakt mailowy weronikazz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w przedszkolu szukaj pracy
albo żłobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikijjj
bratowi? To faktycznie zrobiłaś przysługę temu Twojemu "bratowi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełnoetatowa niania z Gostyni
Do żłobka albo do przedszkola zazwyczaj chcą z wykształceniem pedagogicznym (minimum licencjat), albo trzeba być przynajmniej zapisanym na takie studia (żeby pracować jako pomoc nauczyciela). Tak przynajmniej u Nas jest, bo się orientowałam już w tej sprawie. Ale dzięki każda podpowiedź, lub info jest mile widziane. Żeby iść na studia trzeba mieć pieniążki. W przyszłości chcę iść na takie studia ale dopiero jak zarobię. Odpowiadając na drugi post- sorry nie zrobiłam "bratowi" przysługi. Nie ocenia się drugiego człowieka jak się nie zna Jego historii. A ja tutaj nie będę się rozpisywać o swoim życiu zawodowym ani prywatnym, jak nazwa kafeterii wskazuje- szukam pracy- i to konkretnej pracy i taką treść szczegółowej oferty umieściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×