Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość olkafasolkaaaa
Ja kupiłam ostatnio narzeczonemu kultowy sweter z gruchą z filmu chłopaki nie płaczą, znalazłam na allegro :) a historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirra69
A co powiedziałybyście na rejestrator jazdy? Naprawdę genialny prezent dla każdego zmotoryzowanego faceta :D Ja dla swojego zamówiłam na teletorium i jestem naprawdę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem fajnym pomysłem są albumy na zdjęcia, najlepiej tematyczne. Dla przyjaciółki zrobiłam kiedyś podsumowanie naszych wspólnych podróży. Niby mała i prosta rzecz, a ile radości i wspomnieć przy oglądaniu :D Raz zamawiałam z http://www.albumyfoto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicita0
może notatnik elektroniczny? widziałam ostatnio fajny w teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dana osoba jest kierowca? Ma prawo jazdy? Ile ma lat? Ma włąsnej auto?Jeśłi tak mozna jej fajny zestaw skomponować z tad total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna. html , np. płyndo mycia szyb i srdodek do pielegancji wnetzra , do tego dorzucić fajne czekoaldki, za którymi pzrepada i gotowe no i jakże praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka okazja? Jaki budżet? Może grę planszową, która zaangażuje wszystkich gości? w konsoleigry.pl jest duży wybór należy do grona moich ulubionych sklepów internetowych, gdzie znajduję najlepsze prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdej kobiety świetnym prezentem będą na pewno akcesoria kuchenne. Większość kobiet lubi coś pichcić i przygotowywać w kuchni jedzenie. Można zobaczyć do sklepu wasserman.eu bo jest tam mnóstwo takich kuchennych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewkaewka
ja zawsze kupuje prezenty w sferisie, tam znajdzie się upominek dla każdego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby tak połączyć sztampowe pomysły typu elektronika z przedstawianymi na pierwszych stronach wyrobami z metalu I zrobić podstawkę do telefonu? Telefony typu samsung lg wszystkie te flagowce mają multum akcesoriów. Opcjonalnie kojarzy mi się też drukarka 3d albo wersja bardziej budżetowa reczna drukarka 3d kosztuje to tylko kilka stów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari lenka
ja bardzo często kupuję prezenty w Teletorium, lubię kupować gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rower? np. na Komunię postawiłbym na coś standardowego, a nie np. komputer, quad czy konsola... jak rower, to polecam u nich: www.unowaka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, co powiecie na kartę podarunkową Denley? Idealny prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Zwroty w ciągu 30 dni. Wysyłka za darmo od 50 zł. Zapraszamy - www.denley.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz trzymajcie się mocno bo wam powiem co dostałem w prezencie ostatnio na 18nastkę od kumpla. Była to czekolada z konopi a mianowicie https://nasionamari.pl/index.php?id_product=1004&controller=product Totalne zaskoczenie. Sęk w tym, że takie czekolady są w 100% legalne a do tego bardzo zdrowe :0 Wystarczy trochę o tym poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze zależnie od budżetu oraz oczywiście w zależności od zainteresowań, dobrą opcją na prezent jest konsoleigry.pl/gry-na-pc-w-pudelkach/7390-f1-2016-pc-klucz.h tml szczególnie fajna opcja taki prezent dla chłopaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma prawo jazdy? Ma własne auto? Jeśli tak można jej fajny zestaw skomponować stąd total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html , np. płyn do mycia szyb i środek do pielegancji wnętrza ? na pewno by jej przydało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dobra i aromatyczna kawa o ciekawej odmianie to bardzo fajny pomysł na prezent i to bez względu na okazję. Szeroki wybór i rozsądne ceny są na www.Kawa-kawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to się nazywa słodka przyjemność . Połączyć przyjemne z przyjemnym zrobić prezent typu elektroniczny gadzet i paczkę wypełnić czekoladami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z takich oryginalnych pomysłów mogę zaproponować tablicę do przyczepiania różnych notatek czy zdjęć. Ostatnio sama zaprojektowałam taką dla znajomej na stronie E-notatka www.e-notatka.com.pl i była bardzo zadowolona. Oczywiście nie dałam jej tak po prostu tylko za tasiemkę włożyłam bilet do teatru na sztukę na którą chciała od zawsze iść. Najlepsze prezenty to są te praktyczne które potem można potem używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×