Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość y5ett

cyfrowy polsat pomocy

Polecane posty

Gość pracuje tam :)
k.ur.wa pisze ak d.ownowi bo inaczej nie mozna nazwac przeczytalas nick , jak tam pracuje to chyba wiem ajlepiej niz wszyscy tutaj razem wzięci to ze sie przedluza na 12 miesiecy to nic nie znaczy mozesz wypowiedziec bez zadnej kary( ale daruj sobie moze w ogole gdzie kolwiek umowy podpisywac bo nie kumata jestes i nieogarnieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaruk
PRACUJE TAM , nie rozumiem twojej agresji , wyraźnie napisałam że masz racje , brak czytania ze zrozumieniem dotyczy autora , który pyta i nie przyjmuje do wiadomości dobrych podpowiedzi , pamiętaj nie tylko Ty tam pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam :(
zajmuje sie reklamacjami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaruk
w reklamacjach z klientami typu p. Zawodnik macie wesoło , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
dlaczego oni odpisali mi takie cos: informujemy, że Umowa dotycząca dekodera Mini o numerze karty ... umożliwia korzystanie z Pakietu Mini HD przez podstawowy do dnia 24 maja 2013 r. przeciez to nieprawda. okres podstawowy juz sie skonczył a ja nie podpisywalam zadnej nowej umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
dlaczego oni mi napisali ze oktres podstawowy konczy sie 24 maja 2013 przeciez to nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
nigdy wiecej nie wpakuje sie w yo dziadostwo. napisalam do nich ze chce zlozyc wypowiedzenie i kiedy mam to zrobic a oni mi odpisali ze okres podstawowy jescze trwa. to jest oszustwo. okres podstawowy byl od grudnia 2009 do maja 2012 - 29miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
w umowie pisze z e jezeli złoże wypowiedzenie w 12 miesięcznym okresie dodatkowym to zalłace kare. to co mam być do konca zycia w cp bo jak nie to dostane kare do zaplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
jak oni mogli mi sami przedłużyć umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam ;(
zawodnik to ma juz podobno kogs kto sie zajmuje jego reklamacjami hahaha wez ty sie cofnij do podstawowki bo nawet prostych rzeczy nie czaisz az zal takich ludzi nie podpisuj nigdy nigdzie umow - taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi23
witam, śledzę ten wątek i próbuje znaleźć odpowiedź na mój problem ale każdy inaczej się wypowiada. PROSZĘ O KONKRETNĄ, PEWNĄ ODPOWIEDŹ. Zawarłam umowę na okres podstawowy-15 miesięcznych okresów rozliczeniowych (umowa kończy się 28 grudnia 2012r, nastepnie zgodnie z warunkami umowy przedłuża się na 12 miesięczny okres dodatkowy). Chciałam wcześniej wypowiedzieć umowę i wysłałam pismo dnia 15.10.2012r -czyli 2 miesiące przed końcem okresu podstawowego. Wcześciej na BOK poinformowano mnie, że w związku z opóźnieniem wypowiedzenia dodatkowo jeszcze będę opłacała abonament za miesiąc styczeń. Dnia 19.02.2013 zgodnie z warunkami umowy odesłałam dekoder. Od chwili wpłynięcia mojego wypowiedzenia do chwili obecnej nie dostałam żadnej informacji zwrotnej co do dalszego postepowania, nie ostrzegli mnie przed jakąkolwiek karą umowną, przed wcześniejszym zwrotem dekodera, poprostu była cisza z ich strony. Dodam że co miesiąc płaciłam abonament 99,90 za pakiety: -Familijny HD -Pakiet Promocyjny w ramach usługi VOD-domowa wypożyczalnia Filmowa -Pakiet Extra HD -Pakiet Sport HD w tym również miałam HBO i Cinemax w tej cenie 99,90 zł. Ulga przyznana w umowie wynosiła 829.90zł Proszę o konkretną odpowiedż, czy CP naliczy mi karę umowną?? Co dalej będzie z moją umową? Czy została na stałe wypowiedziana?? Również ICOK (Biuro Obsługi Klienta CP) nie potrafi mi konkretnie odpowiedzieć jakie będzie dalsze postepowanie z ich strony. PROSZĘ O POMOC I DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyyyybka piłkaaaaaa
jak to pracownik biura obsługi nie wie? zadzwoń tam jeszcze raz i powiedz, że w takim razie chcesz rozmawiać z kimś, kto będzie wiedział czy uwierzysz w to, co Ci tu napiszą? i tego będziesz się trzymać? mi też przedłużyli umowę i z tego co pamiętam to mogę wypowiedzieć ją kiedy chcę, tylko obowiązuje jakiś okres wypowiedzenia, tylko taki stan trwa u mnie już kilka lat, nie rozumiem co to za kary umowne, a najlepiej przeczytać umowę- tam wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyk abc
a co jeśli mam okres dodatkowy do marca 2013 czyli jeszcze 9 miesiecy? Dzwoniłem 2 miesiące temu do cp i wyliczyli ze jak złoże wypowiedzenie to czeka mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia + ok 140zł kary. Wysłałem wypowiedzenie kilka dni temu i dziś zadzwonili z cp oznajmiając ze bedzie trzymiesieczny okres wypowiedzenia ale 245zł kary. Rozmowa o paragrafach umowy czy regulaminu nie miała żadnego sensu gdyż ten człowiek chyba nie widział tych dokumentów na oczy. Mam nadzieje że w oficjalnych papierach które dostane będzie mniejsza kwota kary. W jaki sposób jest wyliczana kara w okresie dodatkowym? Rozumiem że biorę usługę ze sprzętem i dostaję ulgę (to na 29 miesiecy). Moim zdaniem w tym okresie spłaciłem wszystkie ulgi, rabaty itp. Jeżeli w okresie dodatkowym ma być naliczona kara na zasadzie proporcjonalnego wyliczenia za miesiące, z których rezygnuje to pytanie od jakiej kwoty? a co jesli mam okres dodatkowy do marca 2013? Dzwoniłem 2 miesiace temu do cp i wyliczyli ze jak złoże wypowiedzenie to czeka mnie 3 miesieczny okres wypowiedzenia + ok 140zł kary. Wysłałem wypowiedzenie kilka dni temu i dziś zadzwonili z cp oznajmiajac ze bedzie trzymiesieczny okres wypowiedzenia ale 245zł kary. Rozmowa o paragrafach umowy czy regulaminu nie miał żadnego sensu gdyż ten człowiek chyba nie widział tych dokumentów na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamówic cyfrowy polsat przez internet z tej strony -->>>http://allsh.net/Lh08X Jest teraz dobra oferta do 6 miesięcy za 0zł , omijajcie punkty sprzedazowe bo pobierają prowizje najlepiej zamówić przez neta macie wówczas najlepszą ofertę programów i ceny -->>> Ja tam wole NC+ masz super kanały filmo takie jak canal+ najnowsze filmy bez chodzenia do kina mozecie zamówić tu -->>>http://allsh.net/W3ngb tez polecam omijac punkty tylko zamawiac przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×