Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bojesiebojesieboje

anoreksja bulimia powtorka z rozrywki

Polecane posty

Gość bojesiebojesieboje

od jakiegos czasu znow sie glodze, wygladam podobno tragicznie,wrocilam do wagi z czasow amoreksji ( sprzed 3 lat ) i dalej mi malo.cjedzenie znow sprawia ze wpadam w szal,irytuje mnie jego obecnosc w domu. niestety, pare razy wymiotowalam a chorowalam na bardzo ciezka bulimie zaraz po anoreksji i boje sie,ze znowu zaczynam to samo. nie moge sie powstrzymac przed mysla,ze jutro sie najem i bede wymiotowac. ńie chce tego,wole sie glodzic, jednak takie cos daje mi w pewnym sensie ukojenie, tak to jestem caly czas spieta patrzec na jedzenie, chcialabym zjesc cos ,ale nie moge, cos mnie blokuje i przez to czuje sie sfrustrowana. przewidywala, ze skoro chorowalam wczesniej to moze sie to powtorzyc,ale lecze sie z uzalezńieńia od narkotykow i musialam czyms zapelnic sobie te pustke...dlatego zaczelam sie odchudzac, bo w stańie jakim jestem uwazalam,ze tylko chudniecie bedzie mnie zadowalac ( mam depresje, obnizony nastroj,wszystko rozregulowane itp). nie mam pojecia jak powstrzymac sie przed bulimia,czuje sie jakbym wgl nie miala prawie dwoch lat przerwy od tego wszystkiego... niechcaco dodalam temat na dziale ogolnym,ale chcialam,zeby byl on tu, nie ma tu chyba tyle chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×