Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiona na maxaaa5643

wkurw.. mnie to że wszedzie szukają do pracy ze stopniem niepełnosprawnosci

Polecane posty

Gość wkurwiona na maxaaa5643

to co mam żałować że z garbem się nie urodziłam?teraz to niepełnosprawni mają w czym przebierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtyttyyttyty
mylisz sie, oni szukają z lewym orzeczeniem, bo nikt naprawde chory nie bedzie dźwigał, sprzatał, więc oni szukają kogos ZDROWEGO kto wyrobil sobie LEWE orzeczenie i taka jest prawda, najbardziej widac to po wymaganiach do takiej pracy :) bo i dźwiganie, i pakowanie i rozkladanie towaru i jeszcze obsluga klienta, jedna osoba ma wykonywac obowiązki 3 osob. mnie tez studenci wkurzają, jak sie studentk to niepelnosprawny, ja juz nie przgladam tych ogloszen bo rzygac sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcpszp
jeszcze uczniów studentów lub rencistów.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxaaa5643
tak albo studenci do 25 roku zycia a ja mam dawno studia za sobą i 31 lat na karku i bezrobocie..bo nie mam garba i figury modelki i wieku 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierobotna
najlepiej max 25 lat, osoba ucząca się ew. niepełnosprawna, władająca no tak min 2 językami (poza polskim i angielskim bo to standard, prawda?) no i przydałoby się z 10 letni staż na podobnym stanowisku, ot to, aha i żeby nie była po liceum jak szef po zawodówce (nie obrażając nikogo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grdge
ja jestem studentka, znam jezyki itd a tez mnie do pracy nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krinekobisłitka
od dawna mnie to wkur.... Trzeba nazwać rzecz po imieniu: To jest dyskryminacja ludzi zdrowych, młodych, wykształconych na rynku pracy, ale nikt o tej dyskryminacji jawnie nie mówi.... Polska jest chorym krajem, i sama jest niepełnosprawna - to raczej wystarczający komentarz. Z drugiej strony uważam, że ludziom naprawde niepełnosprawnym również potrzebna jest praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krinekobisłitka
od dawna mnie to denerwuje. To jest dyskryminacja ludzi młodych, wykształconych na rynku pracy, ale nikt o tej dyskryminacji jawnie nie mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiona na maxaaa5643
właściciwe to wyglądam jak niepełnosprawna, może wystrczy im moje zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela1982
ja z tego powodu od stycznia nie pracuje pan fajfus wzial sobie do pracy osoby z grupą a ty zdychaj z glodu.jaka tu sprawiedliwosc?niema zadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×