Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awe13

drzwi polskone

Polecane posty

Gość awe13

przestrzegam innych przed kupnem drzwi pol-skone od momentu zamontowania drzwi po trzech dniach odeszła okleina w 4 sztukach a producent i montażysta absolutnie nie poczuwają się do winy i twierdzą że to jest złe użytkowanie towaru zaznaczam jeszcze raz że okleina odeszła po trzech dniach to o jakim użytkowaniu oni mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofija99
sluchaj, a może to wina montażysty? ja ostatnio montowałam drzwi pol-skone do swojej sypialni i w moim przypadku to ewidentnie montazysta naderwał okleine. zauważyłam to dopiero dzien pozniej, zadzwoniłam do niego, wrócił naprawił i po krzyku. od tamtej pory nic sie z nimi nie dzieje i ogolnie jak narazie jestem z tych drzwi bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaa70
To dziwne...Ja mam drzwi Polskone juz jakieś 2 lata i jestem zadowolona. Dodam, że mam trójkę małych rozrabiaków w domu, które szaleją od świtu do nocy. Zdarza im się "przez przypadek" uderzyć drzwi piłką czy jakąś inną zabawką, ale drzwi wytrzymują wszystko i wyglądają tak jak w dniu zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kinia
Hej dziewczyny! Mi koleżanki w pracy poleciły drzwi tej firmy, bo akurat wykańczałam mieszkanie z moim ówczesnym narzeczonym (obecnym mężem :D) i szczerze wam powiem, że u mnie się sprawdzają. Nie miałam takich przygód jak awe13.. Może to faktycznie kwestia montażysty, u nas montował je mój szwagier i już piąty rok działają bez zarzutu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenkazdun
ja mam w calym domu drzw polskone i naprawde jestem zadowolona. Teraz siostra wykancza mieszkanie i tez jej polecilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×