Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

diewoćka

ALE OBCIACH....konto bankowe

Polecane posty

mam 22 lata nie pracowalam jeszcze. studiuje, ale nie mam konta bankowego wiem ze to wstyd w tych czasach. ale nie wiem jak sie do tego zabrac? :) zreszta nie bylo mi do tej pory potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do banku
powiedz ze chcesz zalozyc sobie konto i wypelnij wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż sobie jakie darmowe konto, możesz nie używać, chodzi o to byś nie płaciła. Może kiedyś się przyda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma
ha ha, jak to, to nie mieć konta to obciach? ludzie, siano macie w głowach? zaraz ktoś napisze, że nie mieć kredytu to też obciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mi sie wydaje moze nie do konca obciach ale konto teraz prawie kazdy ma :) bo to lataja z tymi kartami wszedzie, a pozatym jak pojde na staz platny czy do pracy to musze miec konto co nie?:) bo teraz to chyba sie wyplaty do reki nie daje...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdvbfgbfcbfhycgng
załóż sobie darmowekonto w mBanku. Nie musisz mieć zadnych dochodów ani nic. ja założyłam kilka lat temu jako osoba bezrobotna i sobie bardzo chwale. W czasie kiedy zakładałam konto w mbank był jedynym bankiem który oferował darmowe konto dla wszystkich nawet bezrobotnych, wszystkie inne banki ządały umowy o prace lub prowizji za prowadzenie konta. Mbank nie dzwoni co 5 minut z nowymi propozycjami jak np. Alior bank. ja sobie chwale...wysatrczy iść z dowodem osobistym, tam Ci juz powiedzą co i jak. Nie mieć konta to nie obciach ale faktycznie dziś bez konta ciężko, wszelkie weryfikacje np. na allegro czy innych portlaach przebiegają za pomoca konta, mało kto już wypłaty daje do ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
jak Ci niepotrzbne to po co zakładać :D najpierw trzeba mieć co tam przelewać :D możesz założyć prawei darmowe w stylu inteligo,mbank,alior wypełniasz wniosek przez neta na stronie banku kurier przywozi umowę i podpisujesz. w banku za rogiem w stylu pko,bph jak założysz konto i weźmiesz kartę to trzeba będzie co miesiąc płacićod kilka do kilkunastu złotych za samo posiadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Odradzam mBank (opłata za kartę debetową 2 zł. miesięcznie, darmowe wypłaty tylko z niektórych bankomatów, ciągłe zmiany regulaminu). Polecam Alior Sync http://www.pozyczki.biz.pl/aliorsync/860/ :) Wszystko za darmo, można dostać nawet 5% zwrotu za zakupy internetowe (również na allegro), darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, dostępnych 10 darmowych ekspresowych przelewów miesięcznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
reklamami mi tupachnie:)P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam konto Alior Sync. Potwierdzam, że wszystko co normalnie jest potrzebne jest za free. Z Cashbacka za zakupy internetowe (nawet doładowania komórki :P )co miesiąc mam 20- 40 zł. extra od banku. Szczerze polecam Alior Sync.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×