Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narwaniaaa

Uwiódł mnie najlepszy przyjaciel mojego faceta..

Polecane posty

Gość powiedz o tym facetowi
bo z tego co widac to koles gotowy jest sam to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukakerhaha
nie przejmuj sie dobrze zrobiłas i tak kiedys bys zdradziła wiec lepiej teraz lepiej załować ze sie coś zrobiło niż załować ze sie nie zrobiło haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz o tym facetowi
pewnie jeszcze twoj chlopak go bedzie chcial na swiadka, skoro raki przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwiódł. . . Co za piękny eufemizm. Prawda jest taka, że się nawaliłaś i mu dałaś. Nie masz siedemnastu lat, żeby się takimi pięknymi wyrazami wykręcać. Ale życie toczy się dalej. Proponowałbym znaleźć jakąś koleżankę, porządnie się z nią upić i wyżalić. Zobaczysz wtedy sprawę z boku i będziesz mogła więcej zrozumieć i być może podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawal sqrwysyna z tego „przyjaciela A Ty? No coz jestem pewien, ze Tobie sie tez to podobalo. Bylas swiadoma swoich czynow a alkohol tylko sprawil ze zrealizowalas swoje fantazje na jego temat:) Sa 3 wyjscia proste, bycie z jednym , bycie z drugim albo razem we trojke;)Co mnie najbardziej kreci;) Aaaa nie, najlepiej zostaw obu i zacznij od nowa z kims kto nie ma przyjaciela, lub ma NORMALNEGO:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawal sqrwysyna z tego „przyjaciela A Ty? No coz jestem pewien, ze Tobie sie tez to podobalo. Bylas swiadoma swoich czynow a alkohol tylko sprawil ze zrealizowalas swoje fantazje na jego temat:) Sa 3 wyjscia proste, bycie z jednym , bycie z drugim albo razem we trojke;)Co mnie najbardziej kreci;) Aaaa nie, najlepiej zostaw obu i zacznij od nowa z kims kto nie ma przyjaciela, lub ma NORMALNEGO:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
zrobił przysługę Twojemu facetowi - uratował go przed ślubem ze szmaciskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta nie jesteś - tyle morału z tej historii. Każdy robi błędy i nie ma sensu przejmować się tym więcej niż trzeba. Jeżeli wierność jest dla Ciebie jakąś wartością - postanów sobie, że nie powtórzysz podobnej przygody, i tyle. Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem. Jeżeli wierność to tylko słowo - pomyśl , że była to przygoda, jakieś doświadczenie. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×