Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

A ja cały tydzień łącznie z dzisiaj mam wolne i wieczorkiem piłam drinka a teraz to chyba jeszcze poczytam i się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa przeczytałam i zrozumiałam, że jakiś film oglądałeś :D przymierzasz się do zrobienia tatuażu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mi się podobały tatuaże :) Tylko wybierz coś ładnego ;) Czytam "trafny wybór" Rowling taka przygodowa książka ale mnie wciągnęła. Tak drink był pity z Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z przystojniakiem przecież mówię :) hmm maska samuraja no niech Ci będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki konkretnie to Ci nie powiem ale napewno żeby miał związek z osobowością mężczyzny a nie był przypadkowym wybranym z katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej traktuje tatuaż jako ozdobę ciała niż symbol :) Na mnie już pora bo muszę jeszcze wziąść prysznic i jutro o 8 zameldować się u dentysty :( Nogi ju mi się trzęsą ze strachu :D Dobranoc i słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też się jutro wybieram do dentysty ale na 18 :P ale stres będzie dopiero na fotelu :) Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jak już wróciłeś to zapraszam na śniadanko - na naleśniki :) ja jeszcze w piżamie chodzę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Chlopak.
Hm,mam smaka na nalesniki :P chyba sobie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu naleśniki a w międzyczasie coś innego :D Dobra idę się ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D setunia - jestem w połowie i policzki mnie palą od czytania! książka jak dla mnie niesamowita, wciągająca i porywająca :) z całego serca polecam :) ja właśnie wstałam i też szykuję się na śniadanie / obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakich masaży można nie lubić :p ale teraz przydałby mi się klasyczny pleców na mój kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alte4
gdzie pracujesz Kruszynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×