Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Gość odkryj egzotyczny świat do -70
No to jestem :) A tak na poważnie to można się do waszej dyskusji wtrynić ?:P Ktoś z dolnośląskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkryj egzotyczny świat do -70
wszyscy tu jacyś czarni tacy... ;p Chyba będę się wyróżniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit :D
Dobra zmieniam nicka bo ten o egzotycznym świecie, to jak pewnie wiecie tekst z reklamy tuz nad tematem :) Co słychać ?:) Dolnośląskie... powiedz jeszcze, że Wrocław :D Dziś za długo nie popiszemy bo rano do pracy, ale za chwilę jeszcze przyjdę, idę wziąć prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit :D
no to rzut beretem ;p Jutro w pracy poszukam jakiejś kawiarni oddalonej o 25 km od Wrocławia... w końcu równouprawnienie ;D Zarty, żartami ale zajrzę tutaj jutro o ile nie zapomnę :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Kruszynka93 Hej! setunia - jestem w połowie i policzki mnie palą od czytania! książka jak dla mnie niesamowita, wciągająca i porywająca z całego serca polecam ja jestem dopiero na tym jak jej ten "pokój" pokazal i dopiero terraz zaczyna mnie ciekawic bo tak to mnie nudzily te jej wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :):):) Mi poranek zaczął się przyjemnie - dostałam telefon z dobrą wiadomością :) Piosenka przypadła mi do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy podobny ale akurat ta piosenka mi się spodobała ;) A Twój poranek jak? Co Ci się śniło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się coś śni tylko nie zawsze się to pamięta :p A mi to się śniły jakieś bzdury :p przystojniaka żadnego nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×