Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slub w maju?

mam problem, chce skromny slub...

Polecane posty

Gość slub w maju?

... cywilny tylko nie wiem kogo zaprosic. Tata nie zyje mamabedzie wtedy w pracy za granica... Od Mojego beda rodzice plus siostra ze szwagrem (swiadek) i ich coreczka. Ode mnie kuzynka (swiadek) z mezem moze i corka. Mial byc cichy slub... Ale u mnie jakos tak ubogo z goscmi. Bo jak maz kuzynki nie da rady bo zalobe ma po ojcu to moze z corka w domu zostac. A sama swiadkowa tochyba za malo. Co zrobic? Dodam ze kuzynke mam za swiadka bo jestem jedynaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia albo Dominika
a jakies bliskie kolezanki? zrob poprostu obiad po slubie w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
to na przyjecie slubne w zalobie nie mozna isc? przeciez to chodzi ze nie wolno tanczyc szalec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub w maju?
Ale kolezanki zaprosic a blizszej rodziny nie? A bliska rodzine mam spora. A nie mozna zaprosic jednych a rugich nie z rodziny. Tylko wtedy nie da sie skromnego slubu bo z jego strony na najblizsza rodzina jest jeszcze wieksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem w czym problem... że mało gości będziesz miała? To zaproś więcej i już. Poza tym kompletnie nie rozumiem dlaczego mąż kuzynki nie może przyjść z powodu żałoby???!!!! Przecież chodzi w żałobie tylko o to by nie szaleć, tańczyć. Żałobę w sercu się nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub w maju?
Maz kuzynki jest strasznie skryty i bardzo przezyl smierc ojca. I jest malo towarzyski. Moze wogole by nie chcial isc a zaloba bedzie wykretem. Imprezy zadnej nie bedzie. Ale jak matke zachecic zeby przyjechala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polllaaa
powiedz jej e jesteś jedynaczka i że to jej jedyna okazja żeby zobaczyć własną córkę w jej najszczęśliwszy dzień w życiu.... swoją droga dziwną masz mamę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub w maju?
No dziwna. Ale to dlatego ze po smierci ojca w niecaly rok zaczela romans z mezem przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×