Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oluska04

staż

Polecane posty

Gość oluska04

Witam.. Mam pytanie dostałam się na staż i pracuje już ponad miesiac. wczoraj zadzwoniła do mnie Pani , że mają dla mnie oferte pracy za granica. jestem zainteresowana tym wyjazdem. Czy mogę zrezygnować ze stażu nie ponosząc żadnych konsekwencji? typu zwrot pieniędzy. rezygnuje ponieważ chcę podjąć inna prace, czy wyjazd za granice do pracy jest uzasadnieniem? Najlepiej to jak pójdę do UP, ale dzis jest zamknięty a ja stoje pod murem. Proszę o konkretna odpowiedź. z góry wielkie dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka.
oooo ja tez sie chetnie dowiem ! a ile dostajesz miesiecznie na reke za staz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego, co się
Orientuję, za staż nie zapłacisz właśnie w przypadku znalezienia innej pracy. Przynajmniej kilka lat temu znałam taki przypadek. Moja kuzynka poszła na staż do sklepu odzieżowego, po dwóch tygodniach zrezygnowała, bo znalazła inną pracę. Nic nie płaciła. Płacisz im chyba wtedy, jeśli wyrzucą Cię z Twojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluska04
dostałam ponad 800 zł, ale to chyba na poczate a potem wydaje mi sie ze bedzie nie całe 800.. nie mam pojecia na czym to dokaldnie polega;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no na prawde
zeby zrezygnowac ze stazu bez konsekwencji, trzeba przedstawic urzedowi kopie umowy o prace. jesli zrezygnujesz sama to jedyna KONSEKWENCJA bedzie to, ze wyrejestruja cie z urzedu pracy na 3 miesiace i nie bedziesz przez ten czas mogla sie zarejestrowac w nim, no i utracisz ubezieczenie zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcpszp
w każdej chwili możesz zrezygnować ze stażu i nic nie będziesz oddawała bo w UP to nawet na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×