Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vento-shop

Na WALENTYNKI i nie tylko:)

Polecane posty

Gość Rózna_róża_różowieje
Na walentynki takie prezenty sa juz oklepane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózna_róża_różowieje
Na Walentynki takie prezenty sa już oklepane! Ja stawiam na oryginalność, ale nie słodycz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0czarna7
mieszkam w małym miescie u nas kosztuja one równiez jakies 25 zł nie opłaca sie z neta ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelleee22212
A ja polecam tego sprzedawcę!!!Przy zakupie kilku rzeczy zapłaciłam tylko raz za przesyłkę, a dodatkowo świetnie mi doradził nawet w niedzielę, co u innych rzadko się zdarza, żeby odpowiadali na zapytania w weekend. Wczoraj kupiłam i już dziś otrzymałam przesyłkę, co bardzo mnie ucieszyło!!!Polecam w 100%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uulio
Kemsnkao - > Przydało sie super, dzięki ;) Na prawdę świetna bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję zrobić coś miłego dla swojej/ego partnera/ki. zaplanować jakoś miło dzień. oklepane prezenty wcale nie są takiee fajneee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka09
e tam, co wy macie z kupowaniem tych gaci?? nie ma nic lepszego? chyba każdy sam sobie woli kupować bieliznę. Ja tam bym proponowała coś z całkiem innej bajki. Też może być miło i romantycznie- zamów mu koszulkę z napisem: mój słodki misiu, albo moje kochanie, a nie ciągle te gacie i gacie:) Wiele ciekawych pomysłów znaleźć można na www.megakoszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka_87
uuuuuuu Kemnskao, świetna propozycja. ada lingerie mają ciekawe ceny i szeroką ofertę. właśnie sobie zamówiłam, pięknie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9785
Dzięki Kemsnkao, kupiłem na tej stronce w ADA sklep prezent dla dziewczyny, była zachwycona, także polecam innym stronka: ada-bielizna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska Obywatelka
Muszę przyznać, że rewelacyjny sklep. Nie mam pytań, naprawdę markowa bielizna. Dość popularny zdaje się, cieszy szeroka oferta i komfort zakupów w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×