Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gala Collezione

Narożnik z białej skóry - MADRAS - Ktoś posiada ?

Polecane posty

Gość Gala Collezione

Zastanawiamy się z mężem nad zakupem białego narożnika z Gala Collezione ( Jakieś doświadczenia z tą firmą ?) http://www.galameble.com/products/news/Dolce/Dolce_sofa_3 Skóra Madras ( wg mnie jest milsza w dotyku niż grubsza wersja California - lecz napewno mniej trwała ... ) Czy ktoś miał do czynienia ? Czy często trzeba czyścić przy normalnym użytkowaniu ? Jak pielęgnujecie skóre ? Prosiłabym o poradę przed zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gala Collezione
Nikt nie posiada mebli z skóry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oboj ętnie jak będzie się
sprawowała skóra- sofa wyjątkowo paskudna:O A skóry nie lubię-zimą jest nieprzyjemnie chłodna, latem- klei sie do tyłka. W każdym razie jak już kupowac meble ze skóry to juz swiatowy design i wysoka jakość materiału. Inaczej otrzymuje się taki komszrek, jak w linku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gala Collezione
O gustach się nie dyskutuje a narożnik jest wyjątkowo wygodny, jak siedziałaś na skaju to nie dziwie się ze ci sie ciało poci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo jak o każdą skórę trzeba dbać aby nam dobrze służyła, a podstawa to dobra konserwacja. Z tego co wiem to Gala Collezione ma specjalne preparaty do czyszczenia skór swoich mebli, zaraz po zakupie należy tymi środkami zakonserwować mebel i co pół roku powtarzać zabieg, a na pewno będą nam one służyły przez długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliana27
Wiadomo że skóra zachowuje się inaczej niż tkanina.Musimy zwrócić uwagę żeby pies czy kot nie wskakiwał z pazurkami na skórę bo może zadrapać ją oraz raz na jakiś czas należy zakonserwować skórę.Mimo to meble skórzane posiadają swój urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich środków do konserwacji używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są specjalne mleczka przeznaczone do czyszczenia skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka33
Ja mam sofę Gali Collezione ale czyszczę specjalnymi preparatami tej firmy i nic się nie dzieje. Skóra wygląda jak nowa już trzeci rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze czy juz kazdy Polaczek musi miec biale kanapy, ludzie czy wy nie macie swojego gustu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka12345_1
Kto powiedział, że musi być białą, przecież kolor skóry możesz sobie dobrać! ;) Gala robi meble na zamówienie, a nie hurtowo w jednym odcieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co w końcu zakupiony został Madras? Jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gala ma bardzo duży wybór zarówno jeśli chodzi o projekty mebli jak i ich możliwość wykończenia w sposób jaki tylko chcecie, właśnie za tą różnorodność można tylko podziwiać firmę, do tego to polska marka więc ym bardziej należy wybierać akie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble skórzane jestem jak najbardziej za, może nie ten model, o którym mówicie, bo dla mnie jest paskudny, ale jak najbardziej skóra, skóra i jeszcze raz skóra, łatwiej dbać o nią potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja madrasa nie mam, mam jakiś inny model z Agata Meble, ale biała skóra i jestem bardzo z niego zadowolona :) genialnie sprawdza się na codzień i wbrew pozorom nie niszczy się jak by się wydawało, że trzeba będzie dmuchać i chuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam narożnika ani kanapy, ale za to mam meble Madras, które są bardzo uniwersalne i wyglądają zawsze świerzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olza89
W tym sklepie http://www.mebles.pl/narozniki.php mają świetne narożniki. Oferują znaczne lepsze rozwiązania niż sieciówki. Idealnie się sprawdzają. Nie wiem jak wy, ale nie lubię mieć tego co wszyscy. Inwestuje zazwyczaj w oryginalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×