Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łukanio

ukradłem w cerrfour towary za kwote 350 zł

Polecane posty

Gość łukanio

PRzed wczoraj w carrefour w warszawie ukradłem towaru za 350 zł nie wiem co mną pokierowało, była to moja taka pierwsza sytuacja, ręce mi się spociły zalałem się potem. po odejsciu od kasy zostałem zatrzymany przez ochronę solid dobrowolnie przyznałem się do winy wyjełem wzystkie skradzione produkty z torby został spisany protokół który podpisałem zapłaciłem za skradzione produkty i zostałem puszczony wolno....Sęk tkwi tylko w tym że boję się ze Solid ten protokół doniesie na policje i bedzie pupa mokra.Czy to że uregulowałem należność za kradzież i zoostałem puszczony wolno oznacza ze nie poniosę żadnej odpowiedzialności karnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxtoure
miałeś farta , inaczej dostałbyś wyrok , bo to już nie wykroczenie a przestępstwo , teraz śpij spokojnie i nie czyń tego więcej .Ja pracuję w policji i stale jezdzimy na takie akcje , wyroki są głównie rok w zawiasach na 3 jeśli nie byłeś karany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukanio
dziękuje Panie "roxxtoure" za pocieszające słowa,cudem chyba nie wezwano policji za co dziękuje Panu Bogu i ochronie hipermarketu. Więcej tego nie zrobie napewno.Tylko sęk tkwi w tym że spisano jakiś protokół który tam został i są tam moje dane i boję się teraz że protokólł ten trafi do policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukanio
Dziękuję i pozdrawiam Panie "Roxxtoure" tylko czy to że sporządzili protokół to znaczy ze to taaki ich obowiązek czy potrzebny jest np.do jakiegoś zgłoszenia na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxtoure
a co do tego batonika to owszem mogło tak być ,zapewne został złany na gorącym ,ale wcześniej monitoring zarejestrował że też brał i zrobili mu czyn ciągły .Znam przypadek biednego faceta ,nie lumpa ani obiboka , czasem chodził po biedronkach i dziubał mieso na obiad , ma wyrok 3/5- czyn ciagły ,czerpanie korzyści majątkowych z przestępstwa ,ogólna kwota powyżej 250 , zaznaczam że jednorazowo wynosił po 30-40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki. Nie kradnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
El camillo tez kradnie w sklepach jedzenie i sie tym nie chwali tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępe mlm-ki naciągają ludzi na kasę. Wciskają im jakieś tandetne piórniki z próbkami perfum i uważają się za biznesmenów. To dopiero złodzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo czemu sie nie przyznasz ze kradniesz jedzenie ? dobrze wiesz ze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu się nie przyznasz, że dajesz na dworcu PKS w zamian za bułki z masłem? Ile dziś wyżebrałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo ile dzis nakradles ? zjesz chociaz raz dobry obiad ? czy sam chleb z pasztetem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile razy dałeś dziś duupyy na tym dworcu? Niedziela to pewnie mniej pasażerów, więc nie będzie nawet na drożdżówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×