Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarny Rycerz

Jaki macie stosunek do Kresów Wschodnich, które odebrano Polsce w 1945 roku?

Polecane posty

Gość Jak ktoś chce
Dobra pogadajcie jednak sobie,dzisiejsze elity dobrze wiedzą co robią ,gdyby komuna dała ludziom pogadać sobie o polityce,to rządziłaby do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś chce
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś chce
bo zmądrzeli w odróżnieniu od starych komuchów,zrozumieli,że trzeba dać ludziom sobie poględzić o dobru Rzeczyspolitej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś chce
I oni na różnych politycznych forach właśnie znają prawdę i receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to stare komuchy wymyslily III RP i w zamian za nietykalnosc osobista w nowym ustroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś chce
Pieniądze by się znalazły,MSWw wielu analizach proponowało reformy w stylu chińskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś chce
bo przegapili moment kiedy tamten system można było zreformować,a poza tym ja nie piszę tylko o schyłkowych latach,gdyby wcześniej dano ludziom sobie popierdzielić bez sensu i celu to system trwałby do dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, az tak bardzo tego nie rozkminiam. Najwazniejsze, ze sie zmienilo. Teraz tylko z czasem pozamiata sie sie postkomunistyczne smieci i moze jakos wyjdziemy na prosta:) Tymczasem koncze, dziekuje za rozmowe, pozdrawiam i smacznego:) Dobrej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ktoś chce
E.Gierek w Przerwanej dekadzie twierdzi,że chciał dać środowiskom katolickim 25 procent w sejmie.Dobrze kombinował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eska8-Dlatego jesteś kobietą, a nie facetem. Coś chcesz, ale żeby to dostać za darmo. Typowo kobiece podejście do życia, czyli że ma to ktoś zrobić za ciebie a nie ty sama po przez ciężką pracę czy też ciężką walkę. Wy Polacy nie zasługujecie na kraj, bo wy jesteście komunistami, wszystko byście chcieli za darmo i za friko, dlatego też tak masowo żeście do parti PZPR wstępowali, bo wtedy mieliście wszystko za friko, a do tego mogliście tępić Niemców i Ślonzaków, banda skurwieli z was i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro Polska wygrala wojne to
powinna dostac czesc ziemi niemieckiej ale nie powinna stracic zadnych swoich ziem na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek,powiem krótko: na różne neutralne tematy (jak np. sprawy damsko-męskie) piszesz całkiem rozsądnie,ale jak schodzisz w rejony polityki,to zaczynasz tak ględzić,że normalnie oczy bolą od czytania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie byłoby taką
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jal ktoś chce
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 20
Co sie do cholery dziej z tymi postami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Maciek,przypomina mi się mój starszy znajomy (tak z 3 dekady starszy). Razem pracowaliśmy (do jego przejścia na emeryturę) i bardzo fajnie i przyjaźnie nam się gadało na rózne tematy (w tym zawodowe); wyjątkiem były kwestie polityczne.W końcu on bardzo rozsądnie podsumował,że on stoi przy swoim,ja przy swoim i tego nie zmienimy; tak więc staraliśmy się minimalizować udział dyskusji politycznych w naszych konwersacjach. Nie zmienia to faktu,że stosunki między nami pzostały naprawdę dobre i do dziś mam aktualne zaproszenie,gdybym kiedyś był w jego stronach. Tak więc chyba nam to samo pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×