Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Płakać mi się chce:(

Nie zgadzajcie się na śmieszne umowy i stawki!

Polecane posty

Gość na glowe upadliscy
cylanderia* przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potworalexander Po pierwsze, pracuję za 7,50 + prowizja od sprzedaży, a nie za 5. Po drugie, dzieciaczki na garnuszku rodziców niech stulą dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSSSSSSEEEEEEEE
A JAKO CO ROBICIE ZA TAKIE MARNE STAWKI:D bo jeszcze nie slyszalam 5 zl na godzine-chyba roznosicie ulotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea bea
Wszystko cacy, tylko co ma zrobić osoba z małego miasta, gdzie pracy po prostu nie ma? Ma powiedzieć - o nie nie nie szef łamie prawo, stawkę minimalną mi tu dawać, bo ja za 5 zeta robić nie będę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulmd
Invicta To czym Ty tak się złościsz? 7,50 nie nagorzej ale żadna rewelka. 5,6 zł to już przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
ja zarabiam 1200- 1800 miesiecznie, zalezy od miesiaca. Lepsza taka praca niż żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulmd
SSSSSSSSSSEEEEEEEE ja widzialam za 5 do kiosku za 6 do sklepu spozywczego,na ulotki widzialam 8-10:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulmd
bea bea Koleżanka w Warszawie mieszka,szuka pracy bo za 5zł też nie pojdzie i ma racje! Ya darmo robcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety takie jest prawo
rynku, nie przeskoczy sie tego. Mozna bylo sie buntiwac, kiedy swiat nie byl globalna woioska. Teraz zawsze sie znajdzie ktos z innego kraju czy kontynentu, dla kogo dolar/godz to majatek.Na zachodzie tez sie nie chce pracowac ludziom za pieniadze, za ktoire zrobia to Polacy. Winna jest ( m in) nadprodukcja ludzi z ( tzw) wyzszym wyksztalceniem, Przeciez wiadomo,ze nie ma nigdzie zapotrzebowania na taka liczbe absolwentow zarzadzania i tp) Mamy tlum magistrow z abstrakcyjnymi zawodami i ludzi kompeltnie niewywalifikowanych zawoiodowo, , ktory wlasciwie nie ma za co placic wiecej. Brakuje dobrych rzemieslnikowi wykawlifikowanych robotnikow. taka prawda. Abiolwentka socjologii, jesli nie znajdzie pracy w zawodzie ( co graniczy z cudem) nadaje sie niestety na sprataczke za 5/godz, poniewaz nie ma kwalifikacji np. hydraulika. Trzeba spojerzec smutnej prawdzie w oczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tacy co się dają nabrać na pracę za darmo - bezpłatne staże przykładowo :D Tego dopiero trzeba współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invicta masz sie czym
chwalić 7.50 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak.szczerze
niestety ,ja jestem specjalistą w swoim fachu z dużym doswiadczeniem ,pracy nie ma , niegdyś była , zdecydowaliśmy się na dziecko , teraz mąż inwalida, dziecko w wieku szkolnym a ja zasuwam za piątala ,bo co mam dać córce do jedzenia ? za co mam wykupić mężowi leki ? też chce mi sie płakać ,ale pokaż mi wyjście autorze. Tylko nie pisz -wyjazd ,nie mam rodziny ,a kalekiego męza nie opuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie jak i tak czlowiek
siedzi w domu to juz lepiej isc nawet na bezpłatny staz albo do źle płatej pracy, niż nic nie robić. W międzyczasie zawsze można szukać czegoś innego. A tak to zawsze jednak jakaś kasa i wpis w CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjghjnm
niestety takie jest prawo TYLKO ZAUWAŻ ŻE JUŻ SPRZĄTACZKA DOSTANIE 9-10 ZŁ / H WIDZIAŁAM. A OSOBA JAKO EKSPEDIENTKA 6 ZŁ, OSOBA PRACUJĄCA W KAWIARNI 6 ZŁ ,CHOCIAŻ I CZASAMI NA SPRZĄTANIU OFERUJĄ 7 ZŁ :p ALE CO TO ZA RÓŻNICA CZY SPRZĄTAM CZY PRACUJE W BIURZE? TO ŻE SPRZĄTAM TO ZNACZY ZE NALEŻY MI SIE 5 ZŁ? A OSOBIE PO STUDIACH 15 ZŁ? WSZYSTKIE BRANŻE POWINNY BYĆ GODZIWIE WYCENIANE,POWINNY A NIE SĄ I NIE BĘDĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _peacemaker
ale macie problemy boże... w Polsce średnia krajowa brutto na jedną osobę jak ostatnio słyszałem w telewizji to już prawie 4 tysiące złotych miesiącznie, więc nie rozumiem o co się tak bardzo niektórym rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan IV Groźny
Według najnowszych doniesień medialnych, średnia krajowa pensja w POlsce dla pojedynczego pracownika obecnie wynosi ok. 4 tyś. zł brutto/m-c, czyli ok. 3 tyś. zł "na rękę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalminka
To co tutaj przeczytalam mnie porazilo!Ludzie ktorzy na pierwszy rzut oka nie pokonczyli zadnych studiow maja wymagania jak profesorowie.Opanujcie sie!Skonczylam w zeszlym roku archtekture na ostatnim roku zalapalam sie na praktyki i staz w Mediolanie wiec jest to jakis atut.I co?Dzisiaj od siedmiu miesiecy pracuje w butiku z ciuchami za 1400zl miesiecznie!Nie narzekam bo wiem jakie stawki mi proponowano kiedy szukalam pracy w zawodzie.Mam ubezpieczenie umowe o prace i jestem szczesliwa ze ktos chcial mnie zatrudnic a marzenia o tworzeniu wielkich projektow i o zarobkach rzedu 15 tys schowalam do szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NN008
Nie wiem (jak wielu) co można robić za 5 /h Nawet cieć dostaje 6zł i więcej no ale jak mało to brać coś innego Ja pracowałem za 14na h w budownictwie i firma padła bo w tym kraju jest pełno oszustów i złodziei i musiałem podjąć pracę gdzieś gdzie kiedyś nie chciałem za24zł/h a mieszkam na wsi do pracy prawie 100km i tylko to jest dobre że zmiany 12/24 i nieraz nic nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×