Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjnmjnmj

nowy trend w zatrudnieniu

Polecane posty

Gość hjnmjnmj

witam wszystkich bezrobotnych ! na szczęście nie należę do Waszej grupy ale życie kołem się toczy i mogę w każdej chwili dołączyć. po pierwsze teraz jest dobry czas na szukanie pracy - ogłoszeń tyle co na wiosnę a mniej szukających. rok temu jak szukałam pracy to miałam najwięcej rozmów w styczniu i lutym, wraz z nadejściem marca wszystko "siadło". mamy teraz ciężki czas i doszłam do wniosku że najłatwiej zatrudnienie znaleźć "tworząc" sobie miejsce pracy w danej firmie. w najlepszej sytuacji są osoby zarejestrowane na bezrobociu i będące w specjalnej grupie (samotna matka, os przed 25 rż i po 45 rż, bezrobotni zarejestrowani powyżej roku itp.) to Wy macie szansę. z UP przysługują 2 dofinansowania - pierwsze to jednorazowe wyposażenie stanowiska pracy (do 20000 pln) drugie to dofinansowanie do etatu ok 700 zł miesięcznie przez rok lub dwa. mając taką wiedzę piszecie np. pismo do wymarzonego zakladu pracy, umawiacie się na spotkania w firmach które Wam pasują, albo po prostu jak widzicie jakiś fajny nabór to piszecie w mailu że w przypadku zatrudnienia możecie pomóc otrzymać takie dofinansowanie. teraz jest początek roku więc środki są, tylko trzeba po nie sięgnąć. plusy: wychodzicie naprzeciw, pokazujecie pracodawcy że jesteście przedsiębiorczy, aktywni, i korzystacie z niebanalnych rozwiązań, nie jesteście roszczeniowi. minusy: pracodawca po otrzymaniu garści potrzebnych informacji może Was olać to duża szansa dla Was, więc proponuję żebycie pisali czy działacie w ten sposób i opisali swoje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odłamek bomby po nalotach
powodzenia wobec tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×