Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madame56

Marketing sieciowy - czy warto?

Polecane posty

Hej! W necie widuję wiele wpisów pozytywnie odnoszących się do zarabiania dzieki marketingowi sieciowemu (głównie oferując kosmetyki). Da się na tym zarobić przyzwoite pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis i nigdy wiecej
Krotko i na temat. Tak warto i mozna na tym duzo zarobic. Dziekuje. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmarlucky
Pytasz czy warto? Zależy czy jesteś gotowa na wykonanie pracy z początku praktycznie za "grosze", no chyba , że ze sprzedaży detalicznej. Z czasem jednak proporcje się zmieniają i pojawiają się pieniądze, ale pracować trzeba dale. Na moment, gdzie masz i czas i pieniądze trzeba sobie poczekać i co tu dużo mówić zasłużyć. Dla mnie warto, a Ty musisz sobie sama na to pytanie odpowiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny_pies
krótko i na temat: NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano6867
Moim zdaniem warto. :) Natrafiłem ostatnio na firmę, która zajmuje się marketingiem afiliacyjnym i powiązanymi z tym tematem rzeczami. Szukałem czegoś sprawdzonego, mogę nawet więcej zapłacić za dobrą jakość produktu, tylko muszę być pewien, że moje wymagania zostaną zaspokojone. No i koniec końców, trafiłem na tę firmę afiliacyjną: https://www.salesmedia.pl/ Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto, bo to gowno a nie praca. MLM to piramida finansowa. A już największym szajsem są te pseudo firmy oferujące kosmetyki, np. FM Group, Oriflame, Mariza itd. Ogólnie jeśli masz zbyt dużo czasu, zbyt dużo pieniędzy i zbyt wiele przyjaciół to jak najbardziej możesz w to wejść. Liczba wspomnianych wcześniej dóbr znacząco zmaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@sigmarlucky: Nie opowiadaj bajek dziewczynie, na w tym śmiesznym obwoźnym handelku nie da się zarobić. Chyba, że zmolestujesz połowę swoich znajomych, żeby kupowali od ciebie te szajsy. A ludzie swój rozum mają i nie chcą brać takiego gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@dzis i nigdy wiecej: Jeżeli dla ciebie jałmużna wielkości tygodniowych kieszonkowych nastolatki to dla ciebie dużo, to ja nie mam więcej pytań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Stefano6867: @ @ @ Moim zdaniem warto. usmiech.gif Natrafiłem ostatnio na firmę, która zajmuje się marketingiem afiliacyjnym i powiązanymi z tym tematem rzeczami. Szukałem czegoś sprawdzonego, mogę nawet więcej zapłacić za dobrą jakość produktu, tylko muszę być pewien, że moje wymagania zostaną zaspokojone. No i koniec końców, trafiłem na tę firmę afiliacyjną: https://www.salesmedia.pl/ Polecam każdemu! @ @ @ Jeśli chcesz produkt lepszej jakości, to omijaj szerokim łukiem każdy MLM. Tam nie dość, że jest drożej to jeszcze mierna jakość tych kosmetyków, środków czystości, kawy czy innych szajsów. Nie spamuj nam tutaj. Idź reklamować te gowna gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×