Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help help wozek pomocy

za 3 tyg. rodze, a nie mam jeszcze wózka, nie moge znaleźć odpowiedniego

Polecane posty

Gość help help wozek pomocy

Mieszkamy na wsi, w zasadzie to w lesie. W poblizu jest asfalt, ale wąski i niebezpieczny i nie chcę tam jeździc. Natomiast w lesie jest masę dróg i ogólnie piękne okolice, ale wiadomo - śniegu jak na razie w pół łydki a może będzie więcej. Tzn. są wyjeżdżone takie koleiny od samochodów, ale przecież wózki są chyba niżej zawieszone niż auta? To są drogi lesne i nikt ich nie odśnieża jakby co. Ktoś ma jakiś pomysł na wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help wozek pomocy
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZawszeCiekawaaa
Hmm.. Ja bym radziła jakiś stabilny na pompowanych kolach. Najlepiej bez koszyka na dole bo szkoda żeby sie niszczył szurajac po ziemi, błocie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpindlerowy mlyn
zalezy ile mozesz przeznaczyc, ja mieszkajac na wsi mialam 2 wozki-mutsy urban rider i od siostry dostalam roana marite, i ten drugi super sie sprawdzil na lesnych alejkach, tyle, ze jest dosc duzy, do malego samochodu nie wejdzie, no i ciezko po schodach, za to gondolka duza i moje dzieci uwielbialy to kolysanie-zasypialy natychmiast, mutsy tez sie sprawdzil , ale na lesna spacery najczesciej wybieralam roana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
help help pomocy - mieszkam w podobnych krzakach jak Ty, rodzę w maju, ale pozwolę sobie mimo wszystko na wyrażenie opinii: tylko i wyłącznie wóżek na pompowanych nieskrętnych kołach się w takie leśne zakamarki nadaje. Proponuję rozważyć właśnie model roan marita, w podobnej cenie ballerina, cenie znacznie wyzszej emmaljunga lub ciut niższej adamex royal (ale wersję nie retro tylko na grubych kołach) - choć ten ostatnio dziewczyny z forum mi odradzały, bo niby źle wyważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jesz autorko,
Przecież za 3 tyg. to już będzie bliżej wiosny, tak że zanim zaczniesz chodzić na spacery, to śniegu już może w ogóle nie być, tak że nie wybieraj wózka pod kątem śniegu tylko. Czy na śnieg czy na drogi leśne wystarczy Ci jakiś wózek z porządnymi dużymi, pompowanymi kołami, obojętnie jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×