Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanukkah

Taka niewinna a lubi ssać

Polecane posty

Gość hanukkah

Jestem ze swoja dziewczyna od 1,5 miesiaca, bardzo mnie to trapi, bo tydzien temu wziela do buzi, a sama sie kiedys zarzekala ze takie rzeczy po pol roku dopiero. teraz brzydze sie jej pocalowac, bo wyobrazm sobie jak obciagala bylemu chlopakowi, ktorego znam i nienawidze kolesia. moja dziewczyna mowi ze nigdy nie uprawiala seksu, ale zawsze mogla oklamac. wziela do buzi bezzadnych zahamowan i w dodatku polkneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIE ruchy
skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
Wiesz co Ci powiem ja z obecnym chlopakiem poszlam do lozka w pierwszy dzien jak postanowilismy byc razem... A do buzi z polykiem wzielam 2 tyg pozniej. Wczesniej nie uprawialam seksu ani nie brałam do buzi a mialam kilku chlopakow z którymi sie calowalam, dotykalam i uprawialam petting, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
Moze powiedz swojej dziewczynie, ze to Cie trapi. Mi moj obecny chlopak nie za bardzo wierzyl , ze bylam dziewica... troche mi bylo przykro, ale po czasie ( 2 lata razem) chyba w koncu sie do tego przekonał.. powiedzial mi o tym , ze jest pewny , ze sypialam z poprzednimi chlopakami, bylo to na poczatku naszego zwiazku.. Myslal , ze klamie, ale ostatnio powiedzial mi, ze cieszy sie , ze by moim pierwszym i ze tylko z nim to robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanukkah
No aw tej chwili rucha mnie w odbyt pies rasy york w moje kakaowe oczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gragmatyk
Hahaha, dobre. Nie ma to jak zasady. Pierwszy lodzik po pół roku, pierwszy seks po roku, pierwsza zdrada po 2 latach. Życie trzeba dobrze planować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz cr
to tak jakbyś całował się z fittem tego gościa wyobraź to sobie blee mam pytanie czy jak jej się odbije np. Po golonce lub białej kiełbasie nie czuć spermy tego byłego? Poważnie pytam powąchaj lepiej dokładnie przy następnym beknieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz cr
Kutas mi stoi, chyba wsadze mojemu pieskowi ktory smaczie sobie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz cr
Ahhh ohhh moj pies rasy york ma zajebisty tylek tylko ten ogon przeszkadza no ale co mi tam.... jedziemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz cr
i ten york ci mordę lizał :) jedzcie dalej a tak ogólnie głodnemu chleb na myśli lubisz zwierzęta? I to chyba bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz cr
Ej ludziska powiedta! Czy to normalne zeby moj dziadek posuwal mnie w moje czekolladowe okienko?? Toc ja chlopak no ale .... moge byc a gay!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechura
To najzupełniej normalne, jeśli york cie posuwa to jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jej sprawa
co robila z byly, po pierwsze. po drugie, moj obecny facet to pierwszy ktoremu zrobilam loda, a mialam przed nim dwoch partnerow seksualnych i ten "pierwszy raz" z nim nastapil po kilku dniach od tego jak zaczelismy ze soba sypiac. a zaczelismy ze soba sypiac po tygodniu bycia razem. owszem, nie robilam tego super na poczatku, ale nie skumal sie, ze byl pierwszym. moze to da ci do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy kochanek 123
..za to moja się nie kwapi żeby go nawet dotknąć ...ja pierdole a wy tu o oralu mówicie ..oczywiście ja ombyślam teraz strategię jak ją do tego orala zachęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy kochanek 123
chyba po prostu powiem jej szczerze ,że sprawiła by mi przyjemność gdyby się nim zajęła i tyle tak ja ja jej cipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy kochanek 123
czyli jak moja nie chętnie do tego podejdzie to znaczy ,że to jej "kocham cie " jest nie szczere ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasmski Krawiec
Masz farta koleś! Ciesz się, że tak szybko możesz zaznać tej wielkiej podniety i przyjemności. Myśl do przodu a nie do tyłu. Tamten gostek też cię chyba nie lubi, prawda? Ale to twojego ptaszora ona pieści do końca, a nie jego! Więc ciesz się chwilą i zapomnij co było, bo od tego czasu wiele razy umyła już ząbki, prawda? Sporo panienek chcąc zachować "simloka" dla tego jedynego nabiera takiej wprawy we francuskim, że chętni do penetracji... wymiękają;-) Zamiast się "trapić" - umawiej się na wieczór! Tysiące facetów moga ci zazdrościć! "Happy Hanukkah!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z marek
Kiedys dawno temu jak bylem na dyskotece to taka Asia mi obciagala po godz znajomosci pozniej mnie wkorwila i sie obrazilem na nia po 5min calowala sie z moim kolega. Pozdrawiam asie z torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×