Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margarett

przyszłość po studiach

Polecane posty

Witajcie, z góry przepraszam za długość wpisu, mimo to proszę o przeczytanie :) jestem na pierwszym roku zarządzania politechniki warszawskiej. wcześniej nie zbyt przejmowałam się tym gdzie trafię na studia, gdyż nie mam sprecyzowanego obrazu mojej przyszłości. teraz w związku ze studiowaniem na tym kierunku mam niemały kompleks! nie chodzi mi tutaj o poziom kształcenia czy profil studiów, ponieważ tak jak mówiłam nie byłam na nic nastawiona, więc jestem zadowolona. męczy mnie natomiast opinia społeczeństwa na temat tego kierunku: że po tym nie ma pracy, że kierunek bez przyszłości, że pracodawcy z automatu wyrzucają cv kogoś po zarządzaniu... zastanawiam się ile w tym bujdy, a ile prawdy. wcześniej chciałam studiować architekturę, robię specjalne kursy ku temu, ale gdy teraz mam rysować tak jak mi narzucą, a nie dla siebie nie sprawia mi to najmniejszej przyjemności, co więcej rozmawiałam z paroma osobami po tym kierunku i tutaj z pracą też nie jest tak łatwo. uczę się dobrze, wiedza zawsze szybko wchodziła mi do głowy, więc nie ma problemu abym obrała drugi kierunek i studiowała oba równocześnie. tylko pytanie jaki? nie mam matury z fizyki więc na politechnice nie mam zbytnio pola do popisu, może coś na uniwersytecie warszawskim, może jeszcze jakaś inna uczelnia? a moze dorobić jakąś maturkę i szukać mimo wszystko czegoś na pw? co myślicie? bez sensu studiować zupełnie inny kierunek, ponieważ w przyszłości będę pracować w jednym zawodzie i z perspektywy czasu męczenie się z tym drugim to strata czasu, z kolei obierać kierunek prawie identyczny, jak np myślałam o 'finansach' też jest niepraktyczne, ponieważ taką własnie zrobię specjalizację na zarządzaniu... kochani przepraszam, ze notka taka długa, ale naprawdę gdybym miała przelać wszystkie swoje myśli tutaj byłaby jeszcze o stokroć dłuższa. proszę o pomoc, co mam zrobić ze swoim życiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×