Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

A ja bym chciała być sławna i bogata, co nie znaczy, że mi się to uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jestem zły, ale nie jestem świnią, aby kogoś wykorzystać a tym bardziej aby zdradzić swoją żonę, to już największe skurwysyny tak tylko robią. Jak widać to są ludzie że im jedna kobieta nie starcza, a dla porządnych, takich jak ja, to nawet jednej nie ma , to jest kurwa mać sprawiedliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwiad - lubisz wymyślać ludziom biografie, co? No nic, baw się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli uważacie, że śmieszne jest wysyłanie mi zdjęć waszych penisów, to się grubo mylicie. Właścicielu tej fotki, możesz być pewnie, że jutro sprawa będzie na policji. Łatwo Cię wyśledzą po mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
cóż mi tam oceniać - gdzie diabeł nie może tam - babę pośle ( tzn. żaden chłop nie ma tu szansy założyć coś na tematy nie aż tak uczuciowe , chociaż jak się okazuje ....) ...i jeszcze go ta baba oskarży albo zarzuci , że coś jej nie pasuje w wypowiadanych tematach :D ...a tych młodych , napalonych i ogłupiałych - na policję za ekshibicjonizm części cielesnych i cóż tu komentować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko obrzydliwa
ciota by z czymś takim poleciała na policję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, padłem :D ...Droga Aryjko, pewnie czarny ci wysłał swojego penisa, on wczoraj miał jakąś jazdę na penisy, nie przejmuj się , przecież nie jeden penis w tobie był, więc czarny ma rację że zachowujesz się jak dziewica, co pierwszy raz fiuta ujrzała :). Ale dzięki za poprawienie mi humoru.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12339
Buahahahahahaha! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sperdelamy
imo ty rechoczesz, ale ktos tu wykasowal dzisiejszy bardzo fajny wpis:D widocznie autorce glupio sie zrobilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
Aż chciałem założyć tymczasowego maila, żeby zasypać skrzynkę Frog zdjęciami penisów. Niestety za dużo roboty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sperdelamy
za duzo roboty z postawieniem fiuta na bacznosc czy z zalozeniem skrzynki?:D i patrz co piszesz, bo juz policaje wszystkich z tego forumme scigaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
jeżeli o mnie chodzi , to ja ...te , no owce raczej a nie zamglone Aryjki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sperdelamy
no nie pisz zes zoofilem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpadłeś kochany zwiadziku, że faktycznie mogę być dziewicą? Że żadnego ***** nie miałam i dlatego tak reaguję, na Twoje obrazy dotyczące mojej moralności Sherlocku? Na policji nie są zdjęcia penisa, jak to tu wszyscy się śmieją tylko screeny wszystkich obraźliwych słów pod moim adresem z całego zeszłego tygodnia. To daje mi solidną podstawę do rozpoczęcia rozprawy z powództwa cywilnego o zniesławienie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog, raczej nie jesteś dziewicą jak jesteś ładna i po 30stce. Chociaż jak jesteś po politechnice to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
sperdelamy za duzo roboty z postawieniem fiuta na bacznosc czy z zalozeniem skrzynki?" ­ Skądże znowu - wszakże mam zdjęcia Frog...ale za to chyba pójdę siedzieć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
barankkiem jestem , a więc kogo mogę pokrywać ? owce i i tylko owce i żadne owczarki - suczki albo młode juhaski lub stare bacowe , ani ...pijanych i zalegajacych na halach górali , co by nie było trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strup na oku...
napisala ta ktorej tu nie ma dziewczyno, dam tobie dobra rade nie osmieszaj sie juz bardziej z ta policja wystarczajaco juz sama siebie pograzylas na tym portalu xxxx tu siedzial nie jednen prawnik i te wpisy najzwyczajniej olewali zadna policja nie bedzie wszczynala postepowania, bo jakas tam pania fog nazwano sucza to jest luzne forum i jak sama zauwazylas nie wymaga logowania xxxx nie jedna niunia straszyla policja i co? xxxxxx to forum trzepie zbyt duza kase by przejmowac sie toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny widzę, że pan zwiad już Ci moje zdjęcie przesłał, skoro wiesz jak wyglądam - to miło. Nie każda ładna dziewczyna daje byle komu, ale łatwiej jest powiedzieć, że związki mi się rozpadły bo jestem beznadziejna w łóżku itp. ale nikt nie pomyślał, że może dlatego iż nie było seksu. Mam swój rozum, i nie jestem typową kobietą której w głowie faceci, bo od samego początku to zaznaczyłam. Dlatego też, z Tobą bym się nie spotkała na żadne korepetycje. No ale to się nie mieści Wam w głowach, bo każda się puszcza. A Ty baranku nagle nie lubisz fog ale zdjęcie na pocztę wysłałeś, jeszcze prosząc o zdjęcie nóg? Jesteście strasznymi hipokrytami tyle wam powiem. Siedzicie tutaj i na co dzień się żrecie, ale jak tylko któryś się zaczyna kłócić z kobietą to huzia na juzia, bo " kobieta to wasz najgorszy wróg". Pozdrawiam. Czarny iść do lekarza aby wystawił stosowną notkę o posiadaniu bądź nie przeze mnie błony? Przeginacie i to ostro. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomarańczko to nie policja wszczyna postępowanie. Doinformuj się to ja wynajmuję prawnika ( tak nie szkoda mi pieniędzy ) I wnoszę sprawę z powództwa cywilnego. Policja na wniosek sądu ma ustalić po IP kim były osoby obrażające. Proste, więc to za moją kasę idzie a nie za państwa, a wtedy można wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sperdelamy
Skądże znowu - wszakże mam zdjęcia Frog...ale za to chyba pójdę siedzieć. spoks, jesli masz tylko jedno, to zamkna cie na 24 jezeli znajda u ciebie na kopmie poprezdnie zdjecie? kiblujesz 48 i nie jest zle :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej nie dostałem zdjęcia. Wszyscy widzieli, a ja nie. Jak chcesz to wyślę Tobie swoje, a ty odeślesz swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty baranku nagle nie lubisz fog ale zdjęcie na pocztę wysłałeś, jeszcze prosząc o zdjęcie nóg? Jesteście strasznymi hipokrytami tyle wam powiem. Nie ma to jak wywlekanie spraw z priva na publiczne forum :D I jak ktoś tu dobrze pisał . Dziewczyno nie strasz , bo już tu nie taka jedna była i nici :D Taka właśnie jest specyfika tego forum . Nie jednemu już tu życzono śmierci , śmierci jego dzieciom , znajomym , rodzicom :o Jak widać forum nadal istnieje , ci sami ludzie piszą , tak samo bluzgają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12335
To się Frog podnieciła. :D ­ Jest tylko jedno wyjście z tej sytuacji. ­ Frog - pokaż cycki! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Idę na policję, bo napisałaś że dałem fotkę czarnemu, twojej fotki nigdy nikomu nie dawałem, zresztą żadnej foty, prócz swojej to nikomu nigdy nie dałem, a mam niektóre foty dziewczyn z kafe, gdzie są nago. Wiec idąc twoim tokiem myślenia, to zgłaszam sprawę na policję o zniesławienie mojej osoby :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×