Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najnizszezarobkiwkraju

Zarobki w BB, czy ktokolwiek na etacie zarabia wiecej

Polecane posty

Gość najnizszezarobkiwkraju

oficjalnie na papierze jak tysiac zloty i nie m wlasnej firmy i nie pracuje w budzetowce? Bo mam wrazenie, ze panuje tutaj straszny wyzysk :(. Nie ma pracy a jak jest to za grosze a wymagania jakby nie wiem co. Szukam pracy długo :( i nie moge znalesc :( W urzędzie nie znajdę, bo nie ma naborow a i tak nie mam doswiadczenia choc wyzsze wyksztalcenie :( Siedze z dzieckiem w domu i mam dosyc :((( Podejme nawet za najnizsza ale mam wrazenie ze na wiecej nie ma co w tym miescie liczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6576787878
no jak ty nawet "znaleść" nie umiesz napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee
najprościej jest przyczepić do błędów ortograficznych. Zamiast dodać komuś otuchy to lepiej się wcale nie odzywać. Ludzie robią gorszę błędy i pracę mają. Nie szukam pracy w żadnej gazecie ani polonistyki nie skończyłam. Szanowni redaktorzy wielu portali internetowych robią byki i puszczają w to obieg. Daruj sobie ubliżanie komuś. Znaleźć :)d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeee
jest się przyczepić*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vginna jestemchyba33
a dziecko pod plot??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek_best
Kurde, nie wiem jak ci pomóc. Przypuszczam, że jesteś z małej miejscowości, bo w większej myślę, że prędzej czy później zawsze się coś znajdzie. Mam nadzieję, że swojego CV i listu motywacyjnego nie piszesz tak niestarannie, jak swoje posty, bo może przez to nie dostajesz zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną ;) polecam sobie trochę poczytać o tym, jak powinno wyglądać profesjonalne CV - tu masz np. porady o tym, jak pisać CV do pracy w Biedronce: http://www.curriculum.pl/kasjer-w-biedronce.html czy list motywacyjny: http://www.listmotywacyjny.net/podanie-do-biedronki,222.html . Ofert pracy możesz szukać np. na www.pracuj.pl , ale tam są raczej takie poważniejsze oferty, dlatego może np. znajdziesz coś na www.gumtree.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddeeee
CV mam napisane dobrze :) Wzory wszelakich listów motywacyjnych są w internecie. Poza tym w office sprawdzić można ortografię i trzy razy się zastanowić zanim się coś wyśle to potencjalnego pracodawcy :) Studia wyższe mam skończone ale niestety brak doświadczenia :(. Żałuję, że nie zrobiłam drugiej specjalizacji czy podyplomowych ale teraz niestety mnie nie jest stać na to :(. Pracowałam w handlu jedynie jak kończyłam studia dzienne:(. Przy wyborze kierunku nie myślałam, że wyjadę z dużego miasta. Przeprowadziłam się również do miasta ale to nie jest Kraków czy Warszawa. Mam wrażenie, że 3 letnia przerwa w pracy też zrobiła swoje :( dodatkowo nie chcą do sklepów takich wykształciuchów jak ja a sklepach w CH chcą jedynie studentów :(. Do pracy biurowej czy jakiegoś Urzędu wymagają doświadczenia :( poza tym nabór jest a i tak znajomości się liczą :(. Na kafeterii dużo osób pisze chaotycznie, bo na ogół w nerwach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×