Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mała czarna kawka 22

Zdjęcie testu ciążowego spójrzcie czy mi sie nie śni.

Polecane posty

2 dni przed okresem z porannego moczu sikany o zwykłej czułości zdjęcie zrobione po 5 minutach od nasikania. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1923/afdb49236daa0fb8med.jpg[/IMG][/URL] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/afdb49236daa0fb8.html Bolą mnie cycki jak nigdy i sie zrobiły ogromne i widać żyłki. Czy tak miałyście z testem ze kreska była mniej widoczna i to ciąża? Sie staraliśmy ponad rok nawet laparoskopie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku*
Tak, jest to wynik POZYTYWNY! Miałam identycznie, za 3 dni były juz 2 grube krechy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku*
A żyłki na cyckach, zwlaszcza brodawkach - to ciaza na bank! Ja w drugiej nawet testu nie robilam, bo po wygladzie piersi wiedzialam :-) gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku bęc
Gratuluję ciąża :-), tak to jest z testami, że druga kreska jest mało wyraźna - najcześciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde myślałam .że jeszcze ładne miesiące przedemną...zły śluz brak jajeczkowania , nie mogłam brać leków bo powodowały hiperstymulacje wysoka prolaktyn i testosteron aaaaj. Naprawde a tu pierwszy cykl po laparoskopi po koagulacji jajników i zaskoczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak maam
ja się nie znam, ale skoro kobitki piszą, że ciąża, to gratulacje!!!!!:D:) zwłaszcza skoro taka wyczekiwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmkmkmk
moja kreska wygladala dokładnie jak ta pierwsza, była tak samo intensywna. tez test robilam 2 dni przed okresem:) mam jednak nadzieje, ze mimo bladej kreski jestes w ciazy i gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też miałam...
taką słabą kreseczkę i byłam w ciąży. gratulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku bęc
Tak bolał, tak jak na okres - to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratulacje...
Hej fajnie ze wam się w końcu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alemacieproblemludzie
no to gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka24
gratulacje ja juz mam szkraba małego ma 2 miesące nawet nie wiesz jak to szybko zleci ale to bedzie wspaniały cza pozdrawiam izycze wszystkiego dobrego dla ciebie męża i dzidzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinamonic
autorko ciaza na bank:) ale te paluchy ktore trzymaja test to mam nadzieje ze nie twoje, bo zolte obrzydliwie od papierochów...fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kslslkdslksl
Też zwróciłam uwage na brzydkie dłonie, żółte i te paznokcie. Taka męska dłoń. Ja w każdej ciąży miałam tak wyglądający test, druga zawsze blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post był odnośnie wyglądu jak u faceta mioch dłoni :P Mam małe rączki -jakoś źle widać jakby w powiększeniu a karnacje mam ciemniejszą taką żółtawą-mąż sie smieje że z chinczykiem mnie skrzyzowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosheee
:S Może autorka np.obierała wcześniej marchewkę? Bo też mam takie palce po obraniu marchewki :P. Autorko-gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że pozytywny
druga kreska jest jeszcze słaba bo stężenie hormonów jest jeszcze niskie ale za kilka dni będzie dużo wyższe i druga krecha będzie wyraźna. Gdyby test był negatywny to w miejscu drugiej kreski nie miałoby prawa nic być, nawet podcienia żadnego. No ale tu pozytyw jak na dłoni, dwie kreski. Gratulacje. Oby każdy pozytywny wynik testu był tak upragniony jak twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
na 100% jestes.Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha123456
ja mialam dwie grube krechy tylko ze test robiony tydzien po spodziewanej @, dla pewnosci zrob test za kilka dni lub idz na bete, gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdggsss
gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×